Komentáře k češtině

Moderator: DJ Die

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Fri, 22. Jul 05, 12:48

DJ Die wrote:to je pravda ale me nejaka ta M0 chybela protoze cap. lode v X jsou strasne slabe kdyz je das bez problemu s Novou
Aj s Bayamon (piratske M4) a dokonca aj s Mandalay (piratske M5).
- pridali 2 typy zbrani ktore narusili balance (Ion Disruptor a PSG) a ktore AI skoro vobec nevyuziva (aj ked niektori skripteri toto ciastocne napravili)
- hrac ma Strafe Drive a AI nie (nevie to pouzit a ani nevie zamerat hracsku lod ktora pouziva Strafe Drive)
- projektily su velmi pomale (neplati pre ID, PSG, khaak zbrane a lasertower), kludne mozes medzi vystrelmi kluckovat bez vacsich problemov
DJ Die wrote:navic nechapu proc tam zavedli samostatne carrier a dastroyer protoze vem si ve freespace tam mas jen destroyer a zadny carrier se nekona
Carrier je IMHO v pohode, akurat jeho implementacia v X2 je dost nanic.
Naraz mozes vypustat len 1 stihacku (in sector, OOS to neplati) co napriklad pre plny Split Raptor (kapacita 150 lodi) znamena ze vypustenie vsetkych lodi trva mozno aj dobru hodinu realneho casu.
Dalsi dolezity problem je ze neexistuje v podstate ziaden management peruti (figter wings) ... kym by si rozkazal kazdej zo 150 stihacok ze kde a ako ma zautocit, uz si davno zniceny ...

Teda carrier v sucasnej podobe sa da pouzit len ako uschovna plocha pre stihacky, nie ako bojove plavidlo ...

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Fri, 22. Jul 05, 13:06

Xenon Unknown Xenon Ship - Class: Mothership (M0) - tahle je v XbtF i Xtension.
Khaak Unknown Khaak Ship - Class: Mothership (M0) - tahle je jen v X2.
Takze timto materska lod vypadava a bitevni lod se mi zacina libit. S kriznikem nevim. Ted uz jen doresit letadlovku/nosic stihacek/nosna lod.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Fri, 22. Jul 05, 13:31

Marcus_de_Tycho wrote:Xenon Unknown Xenon Ship - Class: Mothership (M0) - tahle je v XbtF i Xtension.
Khaak Unknown Khaak Ship - Class: Mothership (M0) - tahle je jen v X2.
Takze timto materska lod vypadava a bitevni lod se mi zacina libit. S kriznikem nevim. Ted uz jen doresit letadlovku/nosic stihacek/nosna lod.
nj na tu khaackou jsem zapomel vsechny jejich lode vypadaji skoro stejne
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Thu, 28. Jul 05, 13:22

Nasiel som zaujimavu hlasku:
CBJ wrote:Despite the fact that EGOSOFT is a German company, most of the text in the game started out life in English and was then translated into other languages, including German.
Teda zaklad textov v X2 je anglictina, nie nemcina ...

A ja som predpokladal ze prekladat by sa malo z nemciny ...

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Thu, 28. Jul 05, 13:50

domingo wrote:Nasiel som zaujimavu hlasku:
CBJ wrote:Despite the fact that EGOSOFT is a German company, most of the text in the game started out life in English and was then translated into other languages, including German.
Teda zaklad textov v X2 je anglictina, nie nemcina ...
A ja som predpokladal ze prekladat by sa malo z nemciny ...
Tak tohle vysvetluje ten bordel v tech nazvech.

Return to “Česky / Czech X-Forum”