MP Vesmírný simulátor

Moderator: DJ Die

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

MP Vesmírný simulátor

Post by Solier.Trix » Wed, 23. Jan 13, 07:27

Chtěl bych se jenom zeptat jestli existuje nějaký vesmírný simulátor podobný X2TT/X3R/X3TC který by měl i multiplayer... nemyslím teď takové ty MMORPG blbosti, ale čistě že bych si s někym zahrál přes net/LAN.

bakterius
Posts: 90
Joined: Tue, 29. Nov 05, 20:10
x4

Post by bakterius » Wed, 23. Jan 13, 15:02

Teraz uspeli v kickstarteri 2 tituly (Elite a Star citizen), ktore sa kasaju multiplayerom. Z vyjdenych asi len freelancer (v obmedzenej forme obchodovania) A ak strielacku tak asi som sa najviac bavil s kamosmi pri X-wing vs Tie fighter. Balance of Power
Intel core i9 10900K 5,7 GHz; 2x16 GB DDR4 GF Gigabite 4090 RTX; SSD M2 patriot 2TB, Samsung 4K 29", VALVE INDEX, SAITEK x52 PRO

Lumir
Posts: 26
Joined: Mon, 19. May 08, 14:00
x3tc

Post by Lumir » Wed, 23. Jan 13, 19:49

Nejblíž je EVE Online.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Wed, 23. Jan 13, 21:23

O Freelancer jsem četl... mě de spíš o to pobavit se při hře...

Jinak úplně dokonalá hra by byla opravdu kopie X3TC, kde by ale přibyl MP, a hra by fungovala úplně stejně akorát by se po X-Universe proháněli dva hráči :D Samozřejmě by se hrálo se saveama.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 1. Feb 13, 15:09

Eve: Online.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sat, 2. Feb 13, 02:47

Solier.Trix: ono to máš těžké, já třebas hraji online se známýma Battlestar Galacticu (s kámošem jen tak blbnu i na DarkOrbitu) jsou to ale ve srovnání s X-Universem prakticky "patoky"

galactica sic lepší než DO, ale jen proto že je ve 3D

Julian Brennan "pamatujte vesmír je trojrozměrný" (X3R)

ale jinak to je jen o mikro transakcích nebo kamarádech co to hrají dlouho...

Svět X-Universa je fajnko, kdyby X3TC bylo optimalizovanější (jako X3R) a mělo právě Multiplayer (a nejlépe provozovaný přímo Egosoftem) tak nejen že by to vyneslo několik (nebojím se odhadnout) milionu dollarů z hraní (mikrotransakcí) ale kompletně to časem i odstavilo konkurenci (tudíž přibylo hráčů - potencionálních zákazníků, ať na stažené/zakoupené hry, podle marketingu)
Bohužel jsem se vždy setkal s takovým marketingem, za který (být velku společností) bych se styděl (jelikož vše jde dělat mnohem líp)

Odbočil jsem...
Nehledal jsem ale uvidíme co Rebirth, prý by měl mít MP (teda někde jsem to na nějakém herním webu četl) stránku Egosoftu nenavštěvuju (ani kvuli novinkám) protože mi vadí ta jazyková diskriminace (silné označení ale na místě, ikdyž bych měl být rád za českou část fóra)
Ale uvidíme, jestli to tam bude a bude i případná podpora LAN, myslím že to přitáhne pak hafec lidí :P

Ináč toto téma bud sledovat zajímali by mne hry tohoto rázu v MP...

neoficiál: na X2 býval multiplayer, vytvořený (jak jinak) rusama... ale nějak po něm slehla zem, což škoda :( a já jsem porad bez mechaniky :(

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 2. Feb 13, 11:22

Rebirth nebude mať MP.
Niesú financie, pretože je to náročné na čas.
Ale plánuje sa to do budúcnosti, aj keď nie blízkej.

Odstránenie SETA a zmena chodu staníc a ekonomiky je ako predzvesť multiplayeru. (SETA by v MP nefungoval :) )

Return to “Česky / Czech X-Forum”