Enlight nebo Deep Silver?+SF offtopic

Moderator: DJ Die

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 9. Nov 05, 08:39

No ja nevim, muj kamos si to ted koupil a Starforce mu take nevadi. Tak bud si pockas rok, dva, jestli nevydaji upraveny exac jako u X2, nebo to prekousnes a das si tam Starforce. Zalezi na tobe.

Ja to vcera trochu rozjel, uz mam jednoho sector tradera a nasel jsem dve zadarmove lode.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 14. Nov 05, 17:33

nj jestli me SF zk*rvi Daemon tools nebo neco jine tak se fakt nastvu...
stejne jim to ani nepomuze s profesionalni pirati jim to obejdou jen to zneprijemni zivot nam ostatnim
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 15. Nov 05, 08:31

Temi profesionalnimi piraty asi myslis sebe, ze? Za a) tuhle novou Starforce jeste nikdo neobesel a hned tak neobejde. Za b) nikdo te nenuti to kupovat. Za c) Abrasi, muzes ho smaznout, pirata jednoho?
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Tue, 15. Nov 05, 09:13

plynak wrote:Temi profesionalnimi piraty asi myslis sebe, ze? Za a) tuhle novou Starforce jeste nikdo neobesel a hned tak neobejde.
to jsou dost silna slova prilis zapachajici PR. pripominaji mi reci US-ARMY o tancich ktere nic neprostreli a strelach krete nic nezastavi...
plynak wrote:b) nikdo te nenuti to kupovat.
dovolim si nesouhlasit. nuti me (i ostatni pochopitelne) licencni politika spolecnosti egosoft, kdyby byla hra vydana pod licenci GPL, napriklad, tak bych si ji nemusel kupovat a asi by nebyla potreba chranit dilo timto uzivatlsky nesetrnym zpusobem. pokud by presto oficialni distro obsahovalo SF, tak by nebyl problem jej odstranit (licence by to umoznovala)...

ale protoze egosoft neni charita, tak me celkem opravnene nuti si "to" kupovat. jedina ma (a jak vidis nejen ma) vyhrada je k donucovacim prostredkum, ktere me jako spotrebitele omezuji a obtezuji, zatimco pirat je o tuto zabavu ochuzen.
plynak wrote:c) Abrasi, muzes ho smaznout, pirata jednoho?
Abrasi bud prosim k tomuto netolerantnimu uzivateli schovivavy, presto ze se prohresil vuci pravidlum konference (nepodlozena pomluva a osobni napadeni jineho ucastnika konference). verim ze DjDie mu toto povoleni nervu pro jednou odpusti.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 15. Nov 05, 09:21

No co ja vim, tak Starforce u Soldiers: Heroes of WW2 obchazeli pres rok, nez se jim to povedlo. Ja nerikam, ze ji nekdo nekdy neobejde, ale bude to chvili trvat.

Nikdo te nenuti X3 kupovat. Nebo snad jo? Muci te aby sis X3 koupil? Pochybuju. A nezlob se na mne, vetsine lidi Starforce funguje naprosto normalne.

Ja nejsem netolerantni, ale uprimne stvou lide, co si to ani nekoupili, ani nezaregistrovali, ale maji dopredu plnou hubu kecu, ze tohle teda ne a jak je mozne ze si tam vubec nekdo dovolil dat ochranu, a co jim to vsechno udela se systemem. Starforce ma i X2 (UK) a nevidim, ze by si tu na to nekdo stezoval. Cim to asi bude?

No a myslim ze i zminovat se o piratstvi je proti pravidlum fora, takze by nas asi museli smaznout vsechny.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Tue, 15. Nov 05, 12:21

@Plynak
S tim SF jsi trochu na omylu, slo to uz drive, i kdyz slozite a ted co je vydana nova verze nejmenovane utility to jde uz i jednoduse. Takze DJ Die ma celkem pravdu - pirati se smejou a platici uzivatele maji SF v pocitaci.

No jinak nevim jestli jsi cetl muj dotaz v ENG foru na D2D distribuci (online verze ke stazeni, zaplatis a stahujes www.direct2drive.com) a rekli ze po nejaky dobe tak vydaj i X3 (X2 tak uz vydano bylo), takze si na to pockam. S tim SF to neni jen o tech. problemech , pro me je v tom i velka cast principu. Kdyz si nejaka firma mysli ze jsem apriori zlodej, nemam chut ji davat penize. A jak jsi spravne rekl, nikdo me nenuti, trh zafungoval a Egosoft diky sve politice (docasne) prisel o moje penize. Takze ja se prepinam zpet do vyckavaciho modu. :D
Last edited by robacz][ on Tue, 15. Nov 05, 12:31, edited 1 time in total.
I am invisible.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 15. Nov 05, 12:29

Hmm, takze zatimco ty budes cekat zda a jestli vubec daji X3 na D2D, tak ja to budu mit 2x dohrane :)
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Tue, 15. Nov 05, 12:33

No hele alespon pro me vychytate vsechny bugy. :wink:
I am invisible.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Tue, 15. Nov 05, 16:02

plynak wrote: No a myslim ze i zminovat se o piratstvi je proti pravidlum fora, takze by nas asi museli smaznout vsechny.

no je zakazane ho propagovat, davat na nej linky, navody a pod., stezovani si na SF a konstatovani o nem myslim zakazane neni, a konstatovani ze novou SF nekdo casem prolomi je vicemene pravdive, ale nepripada mi jako naruseni pravidel..., tak doufam ze neprekrocite tu tenkou hranici po ktere ted behate... :wink:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 24. Nov 05, 20:35

Abras wrote:
plynak wrote: No a myslim ze i zminovat se o piratstvi je proti pravidlum fora, takze by nas asi museli smaznout vsechny.

no je zakazane ho propagovat, davat na nej linky, navody a pod., stezovani si na SF a konstatovani o nem myslim zakazane neni, a konstatovani ze novou SF nekdo casem prolomi je vicemene pravdive, ale nepripada mi jako naruseni pravidel..., tak doufam ze neprekrocite tu tenkou hranici po ktere ted behate... :wink:
no vzdy kdyz nekdo vytvori nejakou neproniknutelnou ochranu tak se najde nekdo kdo ji prolomi at uz to byl nemecky kod Enigma nebo treba SF :)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Fri, 25. Nov 05, 09:54

DJ Die wrote: no vzdy kdyz nekdo vytvori nejakou neproniknutelnou ochranu tak se najde nekdo kdo ji prolomi at uz to byl nemecky kod Enigma nebo treba SF :)
to uz je teda hodne offtopic, ale nemuzu Vas nechat zit v bludu.
enigma nebyla prolomena. spojenci zjiskali HW i SW. je pravda ze jeste pred tim prisli na princip, ale nenasli zpusob jak zpravu desifrovat v realnem case bez znalosti klice.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Fri, 25. Nov 05, 20:31

gomecz wrote:
DJ Die wrote: no vzdy kdyz nekdo vytvori nejakou neproniknutelnou ochranu tak se najde nekdo kdo ji prolomi at uz to byl nemecky kod Enigma nebo treba SF :)
to uz je teda hodne offtopic, ale nemuzu Vas nechat zit v bludu.
enigma nebyla prolomena. spojenci zjiskali HW i SW. je pravda ze jeste pred tim prisli na princip, ale nenasli zpusob jak zpravu desifrovat v realnem case bez znalosti klice.
no ale nakonec se jim par zprav prelouskat podarilo :)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 25. Dec 05, 17:51

no tak jsem nedavno nainstaloval od kamose z originalky jednu hru ktera mela jako ochranu SF a kdyz jsem restartoval system tak me neslo spusti Daemon tools protoze najednou zmizela jedna .dll a pomohlo jedine reinstalovat DT takze na tom asi neco bude,,,,
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Return to “Česky / Czech X-Forum”