X3 Reunion - dotazy

Moderator: DJ Die

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sun, 30. Jan 11, 20:14

Da se to koupit v piratskych zakladnach, ale mam pocit, ze je to pristupne jen s patchem.

Smejky
Posts: 32
Joined: Mon, 7. Mar 11, 16:44

Post by Smejky » Wed, 30. Mar 11, 14:14

Zdravím, rád bych se zeptal, jesli se nic nestane, když nainstaluji xtendet mod na x3 reunion. Kámoš říkal, že to vymaže kampaň a já bych se chtěl zeptat co je na tom pravdy.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Wed, 30. Mar 11, 14:35

videl tvoj "kamarat" niekedy vobec reunion? nie? vidim to. ak nainstalujes Xtended na X3R, tak kampan ostane.
takze kampan OSTANE a nevymaze sa. odkaz svojmu kamosovi odomna ze je debil :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 30. Mar 11, 15:11

no tak neni potreba byt sprosty!!! :evil:

Kampan zustane a dokonce bude vyuzivat i ta zlepseni , ktera pridava Xtended mod.
Ale musis dat uplne novy start hry, protoze stare savy nejsou s XTended kompatibylni

Smejky
Posts: 32
Joined: Mon, 7. Mar 11, 16:44

Post by Smejky » Wed, 30. Mar 11, 16:40

Díky moc :-) Jinak nechápu proč si tak vzteklej, tak se zmýlil to se stává :-)

Smejky
Posts: 32
Joined: Mon, 7. Mar 11, 16:44

Post by Smejky » Wed, 30. Mar 11, 16:43

Ještě jedna otázka, jstáhl jsem si verzi 2.5, ale najednou čtu, že ten xtendet mod pracuje jen s verzí 1.4, jak bych to měl vrátit? Jinak až to stáhnu ten xtendet mod, za prvé jak poznám, že funguje a za druhé tu složku mod staženou, s tý vyndám ty dva soubory a hodím je do složky mod jo?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Wed, 30. Mar 11, 17:43

sry, ale z tymto ti nepomozem, ja mam patch verziu modu. :?

Joule
Posts: 54
Joined: Sun, 26. Apr 09, 11:06

Post by Joule » Thu, 31. Mar 11, 21:09

Zdravím. Po delší době jsem se zase pustil do misí, ale vše nejde tak jak by mělo...
Jsem u mise kdy mám v sektoru Knězovy prsteny nechat postavit důl. Promluvil jsem si s nějakým Paranidem který stavbu toho dolu zařídil. Pak mi přišla zpráva, že je důl postaven a připraven k těžbě. Podle návodu, který jsem někde četl, jsem na onom dolu zadokoval. V tom návodu se taky psalo cosi o videu které se po zadokování spustí. Jenže ono se nespustilo...
Co jsem udělal špatně? Nebo spíše co jsem neudělal?
S optimismem nejdál dojdete. Pesimisti už přesně vědí kam.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 1. Apr 11, 11:16

musis spustit produkciu a vyrobit co najviac RUDY. potom to pojde. :idea:

Smejky
Posts: 32
Joined: Mon, 7. Mar 11, 16:44

Post by Smejky » Sat, 2. Apr 11, 11:27

Zdravím, mám potíž z jednou misí c X3 Reunion, jde o to, že se musím dostat s dronem přes ty Yankský skenery v tom asteroidu, problém je , že asi za 4 nebo 5 skenerem, tedy za tou druhou bránou nic není a já nevím ja k dál, rád bych kdyby někdo poradil :-D

Joule
Posts: 54
Joined: Sun, 26. Apr 09, 11:06

Post by Joule » Sat, 2. Apr 11, 15:29

Díky :)
Smejky: taky jsem se divil kde to sakra je :D U posledního skeneru před tou "bránou" je jakási kulová kovová konstrukce na stěně s dírou uvnitř. Tou dírou proleť. Pak tě čeká ještě pár skenerů a ještě 2-3 takovéhle roury. Počty nevím přesně, takže prostě leť, dokud to jde. Až doletíš dostatečně daleko, spustí se video.

A při vlétávání do té díry bacha. Já se dlouho nemohl trefit dovnitř no a ehm....ten dron nemá nárazy do stěn rád :D
S optimismem nejdál dojdete. Pesimisti už přesně vědí kam.

Smejky
Posts: 32
Joined: Mon, 7. Mar 11, 16:44

Post by Smejky » Sat, 2. Apr 11, 15:55

:-D díky moc :-)

User avatar
Helios01
Posts: 203
Joined: Thu, 17. Mar 11, 12:55
xr

Piráti ve Farnmahově legendě

Post by Helios01 » Thu, 27. Oct 11, 10:17

Zdravím, mám problém s kampaňovým úkolem kde mám získat od Talona krystal. V sektoru Farnhamova Legenda se objeví asi 6 pirátů a Saya po mě chce abych je zničil. Když se ale honím za jedním tak se mě zbylí snaží zničit a pokaždé přitom ztratím asi polovinu trupu, a to už mám dost leteckých zkušeností z X2: The Threat. Zkoušel jsem to už několikrát ale s plným trupem se mi to ne a ne podařit. Je na to nějaký fígl? Z trupu jsem ztratil asi čtvrtinu a maximální rychlost mám 126, vyplatí se s takovýma škodama pokračovat? Budu mít v příběhu někdy stejně jako v X2 příležitost si postavit stanici, vylepšit a opravit loď? Právě jsem totiž dokončil závod a jdu si promluvit s Banem.
"If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars" - Carl Sagan

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 27. Oct 11, 12:56

potrebujes bojove softy
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Wed, 14. Dec 11, 21:46

Hoja, potřebuju pls help. Začal sem misi Proof of Innocence, uteču z Argon Prime do Farnham's Legend, pokecám s donem a tím to končí a mise prostě nepokračuje. Když zavolám tu zrzku, tak mě odpálkuje, že nemá čas a říká to i po hodině čekání. A protože to trvá už tři dny :lol: tak bych se rád zeptal, co dělám špatně

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 15. Dec 11, 00:00

Dewilish wrote:Hoja, potřebuju pls help. Začal sem misi Proof of Innocence, uteču z Argon Prime do Farnham's Legend, pokecám s donem a tím to končí a mise prostě nepokračuje. Když zavolám tu zrzku, tak mě odpálkuje, že nemá čas a říká to i po hodině čekání. A protože to trvá už tři dny :lol: tak bych se rád zeptal, co dělám špatně
Tady mas okopirovany kus navodu z Abecedy her:

Všechno se stane dost rychle. Zatknout vás. Poté ale můžete utéct. Prostě naprosto šíleně létejte kolem plnou rychlostí a nenechte se sestřelit. Poté použijte jumpdrive a skočte k Donově základně, kde přistaňte. Jako další skočte zpět do Duke's Domain. Půjde po vás loď, ale pokud po ní budete střílet ion disruptorem, pilot nakonec vyskočí. Budete přeneseni do této lodi a je na vás, abyste zaútočili na Nividium Station. Energii pro krytí stanice zajišťují čtyři generátory. Když se dost přiblížíte, uvidíte je. Po jejich zničení se krytí stanice vypne. Paranidé utečou do Heretic's End. Vaším úkolem je letět ke stanice obklopené nepřáteli. Leťte velmi blízko ke stanici. K tomu čtverci, který po přiblížení se uvidíte, a vytvoří se brána. Poté se objeví Khaaci. Všechny je sestřelte. Nejdříve se postarejte o malé lodě, scouty a fightery. Až budou zničeni, pusťte se do těch velkých, ale střílejte na ně z dálky (až uslyšíte, že jste na dostřel). Pokud po vás začnou pálit, odleťte a znovu přileťte. Objeví se další vlna a na vás čeká opět to samé. Až dosáhnete určité hranice, uvidíte v ukázce, že se něco děje (plus velkou bitvu :o). Poté ale už můžete něco dělat. Jste v nějakém tunelu. Střílejte do kruhových generátorů (vypadají úplně stejně jako ty v Pleasure Complex) a uhýbejte úlomkům, které poletí proti vám (levá strana je celkem dobrá). Až stanice vybuchne, stáhněte se a užijte si ohňostroj. Právě jste dokončili hlavní dějovou linii X3: Reunion, odteď si můžete dělat, co chcete ;o).

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 15. Dec 11, 00:04

jen takova rada jeste, pocas te velike bitvy casto / opravdu casto / ukladej.
muzou te tam smaznout jako nic. a ty ani nebudes vedet, odkud to prislo.
a take jak se dostanes do toho tunelu, tak uz mam dojem, ukladat ani nejde.
a kdyz vyletis z toho tunelu, tak si udelej UPLNE NOVY a CISTY SAVE.
obcas mi to spadlo a pokud by si si premazal stare savy, nemnel by sis co nahrat.
jo a je to vlastne konec kampane.
Last edited by Mira CZ on Thu, 15. Dec 11, 12:15, edited 1 time in total.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 15. Dec 11, 02:42

me to jelo v pohode, zadne nove savy jsem nevytvarel
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Thu, 15. Dec 11, 07:25

Návod jsem si našel, i když ani není potřeba. Prostě se Sayou v předchozí misi oskenujeme ty paranidský továrny na nividium, skočím do Argon Prime, zatknou mě, pak uteču, jump do Farnhams Legend, pokec s donem a šlus, dál hra nejede, jen mi choděj zprávy, že nemám na zaplacení poplatku za továrny a že mi je zabavujou ;)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 15. Dec 11, 12:16

Rosta wrote:me to jelo v pohode, zadne nove savy jsem nevytvarel
muze byt, mne se ale stalo, ze 3x se mi sekla hra a musel jsem nahravat stare savy, ja si nastesti savuju stridave na 3 pozice, tak to nebylo tak strasne

Return to “Česky / Czech X-Forum”