Xtended-Mod Public Beta 0.7a Phase I "Revelations"

Moderator: DJ Die

User avatar
Eskymak
Posts: 81
Joined: Sat, 23. Jun 07, 10:39

Post by Eskymak » Sun, 8. Mar 09, 10:47

No všechny texty ve hře mi fungujou normálně česky, nikdy jsem s tim neměl žádnej problém. Zkusim se na to podívat.
no stěma souborama je to tam trošku těžší protože XTM taky nějaký přidává
zatim 6*42 a 10*44
počítal sem soubory v XML jsou tam i PCK

Berkys
Posts: 134
Joined: Thu, 1. May 08, 15:09
x4

Post by Berkys » Sun, 8. Mar 09, 12:45

ja si prave rikam, jestli neni problem v ty cestine... Treba ten script taha jen ze 42, protoze mas cestinu... a netusi, ze par souboru je jen ve 44... hre to vadit nemusi, mape jo. Zkus dodelat ostatni na 42 jak sem psal a vygenerovat ten log znova. Ja sem mel vzdycky vsechny ve 42, ale me to pok delalo problemy i ve hre...
Je tu jeste nekdo kdo puziva x3 scorp map? muze nam nekdo rict jak vypada jeho log? je to taky plny readtextu?

EDIT: No ja sem fakt tatar... vzdyt jeden log je primo v X3 scorp map... schvalne se eskymo koukni na nej a na ten tvuj... oba sou uplne jiny... problem teda neni v mape, ale v generovani logu...
Mas moznost docasne vypnout cestinu a vygenerovat log anglicky? Treba by to pak slo a vedeli bysme, ze problem je s cestinou...

EDIT 2: Na strankach scorpa je dotaz na ten samy problem.
Odpoved: Spatny log.
Reseni: Neaktualni verze nebo nekompatibilni mod.

Jaky mody ci scripty krome XTM pouzivas?

User avatar
Eskymak
Posts: 81
Joined: Sat, 23. Jun 07, 10:39

Post by Eskymak » Sun, 8. Mar 09, 15:23

použávam jen XTM a ofic. bonuspack vše na nejnovějším patchy, no češtinu vypnout můžu, snad reinstalací

takže co mam přepsat? obsah souboru na 42(nebo 44) nebo v názvu nebo obojí?

taky tam mam další jazyky jako ruštinu atp

Berkys
Posts: 134
Joined: Thu, 1. May 08, 15:09
x4

Post by Berkys » Sun, 8. Mar 09, 15:35

Mas soubor 44xxx.xml
Vytvor ten samy s nazvem 42xxx.xml (kopirovat-vlozit-prejmenovat)
Otevri ho v notepadu
Hned nekde nahore je neco jako "language=44", tak 44 zmen na 42
takhle to udelej aby si mel stejne 44 jako 42...
Ja sem hral jedine XTM, spousta lodi a scriptu, s cestinou a vsechny xml s 42...
Nenapada me nic co bych mel jinak...
Vyhledavani lodi ve hre ti funguje?

User avatar
Eskymak
Posts: 81
Joined: Sat, 23. Jun 07, 10:39

Post by Eskymak » Sun, 8. Mar 09, 19:48

4 soubory se přidaly, zbytek se chtěl nahradit.
už to funguje, i při skenování světa se zobrazily procenta.
díky moc

no a paprsek měly fakt ty Otas, vedle aladna hill, sou tam pěkně zašitý musel jsem sledovat kam lítaj lodě abych je našel :lol:

takže díky za pomoc :)

Berkys
Posts: 134
Joined: Thu, 1. May 08, 15:09
x4

Post by Berkys » Sun, 8. Mar 09, 22:18

Eskymak wrote:4 soubory se přidaly, zbytek se chtěl nahradit.
už to funguje, i při skenování světa se zobrazily procenta.
díky moc

no a paprsek měly fakt ty Otas, vedle aladna hill, sou tam pěkně zašitý musel jsem sledovat kam lítaj lodě abych je našel :lol:

takže díky za pomoc :)
Tak to je parada, aspon vime v cem byl problem... Tzn. ze se to tyka jen jinych jazykovych lokalizaci... Budiz toto navod pro vsechny ostatni koumaky :)

Hlavne sem rad, ze jsme to zmakli...

User avatar
Eskymak
Posts: 81
Joined: Sat, 23. Jun 07, 10:39

Post by Eskymak » Wed, 18. Mar 09, 14:18

hmm co sem čet tak ten Ashley mod ma s XTM problémy, grrr nevíš o jiným dolu na nividium?

Berkys
Posts: 134
Joined: Thu, 1. May 08, 15:09
x4

Post by Berkys » Wed, 18. Mar 09, 22:13

Eskymak wrote:hmm co sem čet tak ten Ashley mod ma s XTM problémy, grrr nevíš o jiným dolu na nividium?
covece tak to vazne nevim, ja sem nvidium nikdy netezil... ja si vystacil s megakomplexem na chlast a travu :D

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Mon, 3. Aug 09, 11:31

Trošku mne trápí problém se softem na opravu lodí zakoupený u OŤASE
když jsem poprvé hrál tuto hru tak jaho velikost byla 1 a dal se montnout i do obyčejnýho chrta. A po reinstalu už má velikost 2000 a ještě k tomu XL takže jde jen do mateřských lodí a TL. Nevíte někdo kde udělali soudruzi chybyčku :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Mon, 3. Aug 09, 17:22

bych tipl,ze soudruzi slapli vedle pri prvni variante.dle meho usudku:chci opravit lod? musim zadokovat !

jejaji
Posts: 1
Joined: Fri, 25. Sep 09, 17:41
x3

Post by jejaji » Tue, 29. Sep 09, 08:23

Zdravim, nevite nekdo jake scripty funguji s XTM? Nekde jsem kdysi videl nejaky soupis ale uz ho nemohu najit. Diky za pomoc

TinniT
Posts: 150
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT » Tue, 11. Dec 12, 14:15

Ahoj lidi,
mám problém s Misí na Valhalu, tu misi sem začal brzo a netušil, že s jednou M7 ji nedám. Takže jsem si načetl novou hru a teď, když už jsem schopnej tu bitvu vyhrát tak jsme tu misi začal znovu hledat, ale marně. Na netu jsem našel že se to nejspíš buglo a že přes LV cheater mám tu lod zničit a pak se snad objeví ta mise znova. Bohužel si už nepamatuju kde ta Valhala je (Kdesi sem našel že je v sektoru Olmanckeslat´s Treaty, ale prohledal jsem ho až dost za hranice toho co je normálně vidět a nic. Tak se chci zeptat kde ta zpropadená loď je :)

Pzn.: vím, že bych si ji mohl nacheatovat, ale rád bych si prošel tou bitvou:)

Doufám, že mi někdo pomůžete, na netu o tom nemůžu nic najít, krom zvýšené události.

Popřípadě jestli někdo víte, jaký jsou požadavky na tu misi, abych si v nové hře podíval. Tam jsem si zkusil nacheatovat Hrdinu argonské federace, dokončil jsem misi, které je hned ze začátku a nikde nic.

Tak prosím někdo poraďte :)

Return to “Česky / Czech X-Forum”