X3R - Neznámý objekt

Moderator: DJ Die

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Fri, 8. Feb 13, 13:01

Presne. :D Mam Medusu, ta by tam mela taky zadokovat, protoze se velikostne nelisi od M3 a nebo jen nepatrne.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 8. Feb 13, 23:29

tak ted jen o nej neprijit, protoze v X3 se neda jinak sehnat.
mne na nem fascinuje to, ze je to kriznik, ale ovladani a rychlost to ma jako stihac.
jinak ja pouzival pouze 1 ion distruptor na stity a zbytek jsem mel osazene zbranemi. ale uz nevim jakou kombinaci jsem pouzival
mam pocit ze to bylo neco v mixu:
ion na stity
elektroimpulzni zbrane na stity a trup / nebo jak se to jmenovalo /
plazma na trup

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Sat, 9. Feb 13, 22:17

Ja jsem se asi zamiloval. :lol: S Hyperionem jsem sundal Khaacku M1 coz neni zas az takove prekvapeni, ale poslat s nim na vecnost Khaackou M2 se zbylou tretinou stitu (tretinu me ubral on a tretinu jsem si omylem ubral sam, kdyz jsem nezvladl rizeni a napral jsem to do neho :D), tak to by me nenapadlo snad ani ve snu. :o

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 9. Feb 13, 22:54

no jo, ale stejne casem zjistis, ze na vsechno nestaci. tusim ze na Xenony asi nema

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Sat, 9. Feb 13, 23:44

To bys ses divil. ;) Xenonsky sektor jsem pouzil jako svoje treninkove hriste, abych se s Hyperionem trochu seznamil . Staci se na K nebo J „prisat” zeshora ci zdola a nemaju sancu. :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 10. Feb 13, 11:56

to jo, jen vim ze na vsechno nestaci. i kdyz nemam rad kapitolky, stejne jsem si je musel poridit, alespon jako doprovod, protoze mam doinstalovany scriptArena a tam hyperion nema sanci.

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Sun, 10. Feb 13, 13:04

Mozna ze nebude stacit na vypleneni Khaackeho sektoru, ale to zatim nemozu potvrdit. Tam je vsechno o nahode a stesti (u Khaaku to plati minimalne dvojnasob co u Xenonu, protoze ty svine skacou kam se jim zachce :evil:)

Return to “Česky / Czech X-Forum”