X3TC Oblíbená loď?

Moderator: DJ Die

Jaká je vaše oblíbená třída lodi?

M5
1
2%
M4/M4+
1
2%
M3/M3+
14
28%
M6
7
14%
M7/M7M
9
18%
M1
9
18%
M2
9
18%
 
Total votes: 50

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

X3TC Oblíbená loď?

Post by ArboriusCZ » Thu, 15. Apr 10, 20:47

Jakou lodí nejradši lítáte osobně? Docela by mě to zajímalo :) Momentálně jsem dostal Hyperion s rychlostí 243 m/s za start hry Poisoned Paranid, takže je to moje jednička. Jinak nejradši lítám v něčem velkým, silně štítovaným, odkud si v klidu ovládám impérium např. Condor (hlavně si do něj můžu zadokovat průzkumnou loď i loď, kterou používám na boj :) ), na boj obvykle Cutlass a taky jsem si oblíbil Angela, hlavně kvůli plnění přepravních misí v Terran sektorech. Občas se proletím v Kestrelovi. 605 m/s je zážitek :P A poslední loď Chokaro se zakotveným Cutlassem, ale to opravdu málokdy. Tak se rozepište vy :) :P

//Nějak to nebere víc odpovědí v anketě, tak jsem vyhodil M8 (Pochybuju, že v tom někdo lítá :P )
"Hope Dies Last, But It Dies..."

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 15. Apr 10, 21:47

Tak to gratuluju ;). Já ačkoli mám Panther Twilight s dvěma eskadrama Ventiů :P ;), tak v něčem jiným než je Hyperion Genesis nebo Notus Alpha ;) lítám jen málokdy. Jinak přemýšlím o něčem Terranským, buď Tokyo nebo Odin, ale spíš mě to táhne k Wodenovi :P :). Pořídil jsem si i Zephyrus Behemont, kterej měl nahradit dosluhující Magnetar Trident a zároveň mi umožnit brát si s sebou eskortu pro Alphu, ale ještě sem v něm ani jednou neletěl. Jako průzkumnou loď nepoužívám nic :D, všechno prozkoumávám "by remote" :P ;) ale asi dovybavím ten Advanced discoverer, co sem dostal asi v půlce Terran Plotu. Jinak o tom M8 by ses asi divil, v minulém životě :) byl Gladiator a jemu podobní mí velcí oblíbenci, ale teď už ne.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 16. Apr 10, 18:09

Ja nejradsi litam s Katanou, ale dost se mi zamlouval Cutlass, celkem dobra rychlost, stity, zbrane.... Sabre se hodil ciste do zacatku a Scimitar nema veze, takze to neni nic moc, i kdyz to se vyvazilo rychlosti a stity. Dost nemam rad Vidara, ma spatne ovladatelne veze. Ale ridit imperium me moc neba. Spis necham obchodniky at si delaji co chteji, cas od casu nejakemu rozmluvim jeho zajem o prulet Xenonskym sektorem.... Vydelavam si sam ruznymi misemi pri hlidkach atd. A M8 silne nesnasim, protoze ma jenom rakety a to mi dost vadi. To same u nekterych M7.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Fri, 16. Apr 10, 19:30

tak já je taky (už) nemám moc rád, koneckonců jedna věž z korvety a zbytek střely, dost drahý :( já jsem mu ve svém modu :P ;) dal na obranu ještě Flail Barrage Missile, u Claymoru Ghoul Missile, ale stejně to neni ten samej zážitek jako roztříštit nepřítele střelbou z normálních zbraní ;) Teď plánuju koupit a vycvičit dalšího Tradera, ten první už je na 25. úrovni :P Cutlass je jeden z nejlepších stíhačů TC, až si udělám reputaci určitě si jich pár koupím ;)

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 16. Apr 10, 21:44

Taky nechapu zaliby v pilotazi M1/M2. Je to velky, pomaly, neohrabany a nemate hlavni zbrane, coz mi asi vadi nejvic. Maximalne preziju M7, vic nic. Ja mam zatim tradera na 3. urovni (dost pomaly) a asi ho poslu k terranum, uz mam polovinu creditu na Yokohamu, ted uz jen reputace.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Fri, 16. Apr 10, 22:56

tak to já jsem si odpomohl od stresu ze stráty Cerberuse koupí paranidského Zeuse :P a čtyř eskader Perseusů vybavených PBE ;). Teď přemýšlím o vhodném jméně pro ten křižník, jakože tohoto křtu se zúčastním osobně, a nenapadá mě nic vhodnější ho než Lech Kaczynski ;) :(

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 17. Apr 10, 10:28

Zeus je M1, co? Z M1 se mi libi terran. Tokyo. Fakt je, ze terranske lode jsou jedny z nejlepsich a nejhezcich vubec. Ale zase je problem s vybavou. Ja ted vsechno resim tak, ze kdyz neni nikde dane zbozi a nechci kupovat tovarnu, dovezu jim tam hromadu zbozi a cekam, az dodelaj varku :-D
Dost taky premyslim o tom, ze nekde nakoupim hromadu marinaku a pujdu zamout Xenon. Q nebo to aspon zkusim. A vim, ze je to dost tezky.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 17. Apr 10, 11:32

Ktera lodicka uveze nejvic marinaku?

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 17. Apr 10, 15:20

M1, M2, M7, M7M, TP, TM, M6, M6H, v tomto pořadí. maximum je 20 a to nevím kde je zakódovaný v souborech hry, jinak by tu pro zájemce už byl ten konkrétní upravenej soubor nebo alespoń návod, to si piš ;)

ano, Zeus je M1, z nich se mi taky hodně líbí Tokyo, ale ta repka :(... a navíc nemůže osadit PBE, ISR nebo PALC, což jsou mé zbraně číslo 1 ;) :P

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 17. Apr 10, 17:12

No jo, reputace u Terranu je tezka na ziskani, a od Yokohamy me deli asi 10 milionu a necelych 70% procent reputace. A nemam tuchy, kde sehnat.

Milan Valapka
Posts: 15
Joined: Wed, 24. Feb 10, 17:12
x3tc

Post by Milan Valapka » Thu, 20. May 10, 16:05

M6 Katana!!!!

Moriak
Posts: 142
Joined: Sat, 17. Jun 06, 12:31
x3tc

Post by Moriak » Mon, 24. May 10, 21:08

Jednoznacne Terran Spitfire. Maximalka 452, 8x Experimental Electo magnetic Plasma Cannon v prednych delach a nieje co riesit. Kupujem ich v Aldrine a zasobujem nimi M1ku.

Zaroven na vacsie boje mam Argon Heavy centaur, ten ale pouzivam malo.

CubiCubi
Posts: 66
Joined: Wed, 25. May 05, 05:35
x3tc

Post by CubiCubi » Wed, 23. Jun 10, 20:13

Lítám nejraději s Advanced Perseem (4x25MJ štít, max rychost 209, zbraně 4x HEPT + 4x PBE). Letadlovku jsem vyřešil koupí Panthera, kterej mi absolutně vyhovuje (rychlost a štíty dostatečný, palebná síla ujde, výzbroj - dopředu 6x odpalovače zápalných bomb, zbytek flaky, uvnitř letka 20x Argon Nova útočník + nějaký průzkumník...)
Jinak jako letadlovka se dá použít cokoliv, co uveze Drony MKII (testoval jsem je a 50 dronů MK II dokáže vyčistit xenonskej sektor celkem rychle)

Spitfira jsem testoval taky, ale je podle mě příliš rychlej. Když jsem jich 20 vypustil zaútočit na cíl (xenon K), tak se polovina rozmázla o asteroidy a druhá půlka napálila do K. (takže jako kamikaze je super :P )

Co se týče reputace u Terranů, tak ta se dá dost rychle našetřit plněním misí v sektoru Heretics End (Kacířův Konec)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Wed, 23. Jun 10, 21:46

no trochu drahý kamikadze :D

infik
Posts: 31
Joined: Fri, 16. Mar 07, 11:13
x3tc

Post by infik » Thu, 24. Jun 10, 07:59

No ja vam nevim pisete o tu o takovych zbranich a lodich :) ze az ma z toho boli hlava (normalne ze migrena)
ale vazne teraz

moja naj je asi zatial posol alebo delfin (pisem nazvy ake mi hra dava lebo mam cz verzii v eng netusim) zalezi co zrovna robim
ale teraz si zvykam na pokrocily eclipse celkom zaujimava len co do nej narvat ake zbrane zatial tam mam 6x vrhac vysokoenergeticke plazmy , to vam je celkom sranda ked sa lod nehybe ak sa hybe staci pouzivat dva aj tak sa netrefim a myslel som na ochranu raket ale to su prebytky tam som do vezi dal fazove opakovaci delo ale prd z toho napriek prikazu veziam obrana pred raketami dostavam na budku casto este ze na stanici pred blbou misii sa da urobit save
a skoda ze ta lod ma iba 4x 25mega stit no ale zase bola zadarmo, normalne stala a cakala az ju vezmem

Moriak
Posts: 142
Joined: Sat, 17. Jun 06, 12:31
x3tc

Post by Moriak » Sat, 26. Jun 10, 11:25

Ake straty stihacov ste ochotny akceptovat v boji? Napriklad ked idete zautocit na cely sektor ( alebo poriadnu kopu nepriatelov ) a pouzivate M1 a pustate stihace. Ste ochotny obetovat straty, alebo stale LOAD?

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 26. Jun 10, 11:56

tak to já většinou posílám jen křižníky, nebo jenom menší množství stíhaček, ale už plánuju novou task force, kde bude každá M1 mít kompletní osazení stíhaček. Docela mě jen štve, že když přistávají zpět, tak se asi půlka sekne na jednom místě :evil:

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 26. Jun 10, 12:50

chybi mi tady 1 script ktery byl v X3 R. TCCP - TerraCorp Combat Patrol. sice jsem jej nezkousel pridat do TC ale myslim ze to nejde. tenhle script mne hooodne bavil. a ty vykony stihacich patrol,kdyz jste je po vycviku nacpali do M1.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 26. Jun 10, 13:40

nějakou dobu počkej, třeba to někdo překonvertuje i do TC

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 26. Jun 10, 14:10

kez by,ale 1,5 roku cekani uz je asi dost dlouho ne?

Return to “Česky / Czech X-Forum”