X3R cheat pack

Moderator: DJ Die

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

X3R cheat pack

Post by Solier.Trix » Wed, 8. Feb 12, 07:07

Začal jsem hrát X3 reunion a stáhl jsem si do něj cheat pack. Bohužel je v spk souboru a k tomu potřebuji Plugin manager. Ten jsem stáhnul ale soubor v něm nejde extrahovat. Mohl by mi někdo poslat ty scripty už extrahované?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 8. Feb 12, 10:59

cheat pack?
Co by to mělo dělat? Neznám :)

Pokud Ti nejde SPK v plugin manageru, tak to convertuj na XSP
pokud nepomuže, tak to je poškozené.

Ale porad nechápu co by to mělo dělat :/
kouknu na strýčka...

EDIT: Aha to je něco jako trainer, jen nechápu k čemu, jednoduše zapnu konzoli a buď script najdu a použiju nebo si honapíšu ne?
Jo chápu, asi ne každý si tam umí napsat přesně to co potřebuje.
Já když ma zaplu konzoli (ve starších hrách) tak si maximálně tak odkryju všechny sektory. (poprvé to nikdy nedělám, bych se připravil o kouzlo objevování) ale pak to je nuda (škoda že se náhodně nemění :D by byla prča :D)

No neporadím (krom toho nahoře) ale jo poradím, nepoužívej to, je to zbytečný, pak postrádá smysl vubec něco hrát...

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Wed, 8. Feb 12, 14:20

Já to stahoval protože by to mělo mít schopnost měnit věci které mohu vyrábět na stanici. Mám to v X2 a je legrace produkovat HEPT v solární elektrárně. A jak mám převést ty soubory?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sat, 11. Feb 12, 12:49

Pak postrádá smysl ostatních továren, ale když Tě to tak baví....

já stahoval nějaký SPK pro NPC kvuli informacím o bojích a nějaké spolupráci.

Otevřel jsem souvor v Creatoru (součást Plugin manageru) aniž bych něco měnil dal jsem Save As... (uložit jako) a přepsal jsem koncovku z *.spk na *.xsp

předtím hra padala při skenování M1, M2, M6 a M7 (u ostatních bez problému)
potom běhá vše bezproblému...

jestli to pujde takhlei u Tebe nevím, zkus, uvidíš, určo ale nenahrazuj puvodní soubor.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Sun, 12. Feb 12, 19:26

Ne, např. změním výrobu v solární elektrárně místo článků na HEPT, poté změním i suroviny a je to vlastně továrna na HEPT, ale vypadá jako solárka.

Return to “Česky / Czech X-Forum”