X3:TC Hon za Pokladem

Moderator: DJ Die

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

X3:TC Hon za Pokladem

Post by GDAworm » Sun, 24. Jun 12, 14:33

V druhé části tohoto úkolu chtějí zdánlivě jednoduchý úkol.
Jen jsem nepochopil co v české verzi je sektor "Velitelství cechu založení"

(x=minimální počet skoků potřebných z Velitelství cechu založení až k území Královny)
Prosím o jeho anglické pojmenování. Nebo reálný český dle hvězdné mapy.

Předem díky za pomoc.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Sun, 24. Jun 12, 17:13

Hon za pokladem? A tamten sektor vůbec neznám. Můžeš vysvětlit?

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Sun, 24. Jun 12, 18:32

Právě ze nemůžu protože mi to také nedává smysl.(sektory co jsou tam popsané)

Jedná se o Quest linku "Honba za pokladem". jsem u druhé nápovědy a ta věta je jí součástí.
Blbé je na tom to že názvy sektoru jsou buďto úmyslně, nebo neúmyslně, překladem zkomolené.
Konec království jsem pochopil správně Hranice království a dostal jsem se dál, ale tohle další to už je mazec.

území Královny by mohlo být Královnin prostor, ale to druhé nevím, snad by to mohl být sektor "Centrála PTNI" Prohledal okolní sektory a sektory v lince mezi nimi, včetně jich samotných a správnost se nepotvrdila. Takže nevím.
Hledal jsem to na Forum, ale tam jsem našel jen první část tohohle questu a tu už jsem měl hotovou.
Takže teď zákys.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Sun, 24. Jun 12, 18:36

A ten quest honba za pokladem je nějaká modifikace?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 25. Jun 12, 08:02

Tak jen upravím...

1) sektor je Rudný pás
2) sektor je Balagi radost
3) sektor je Xenon 347
4) sektor je Akeelin maják (přesný název nevím ja se píše)
5) sektor je Savage Spur (to je tam jak jsou Yaki někde)
6) je tuším Prezidentuv konec
7) je Heronova mlhovina
8) Rhonkarská mračna
9) ODMĚNA v Xenon 101 a odměnou je Xperimental raketoplan (krom rychlosti a štítu nepoužitelnej, slabý generátor laseru a chybí alespoň zadní věž)

Až budeš v Xenon 101 tak Tě ten Xperimental napadne (Yaki) pak z lodě zdrhne. Chce to dotoho šít c to jde, je fakt rychlej (200MW štít) o loď se nestarej (nepujde zabrat) oni Ti ji dovezou na Argone Prime (Servisní dok) pak po chvíli (ji upravují) ji dostaneš.

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Mon, 25. Jun 12, 09:52

Aha, no díky docela překvápko.

Asi TC dobře znáš, nevíš jak na Argonský Titán co ho ukradnou Yaki ? :p

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 25. Jun 12, 10:31

Ani ne, dělla jsem to už před nějakou dobou.
Sám bych potřeboval poradit s plotem na vlastní sektor. Asi to mam bugnutý, bo mi ho nikdo porad nechce zadat (ať v CZ nebo EN jazyce hry)

Argonský Titan a Yaki ? To netuším asi jsem to ještě nedělal.
Přilibliž mi to trošku. Mam za sebou pár misí tak mi některé splívají, ale nepamatuju právě na něco takovýho. Asi nějaký "vedlejšák" ne?

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Mon, 25. Jun 12, 13:56

Jinak ten vlastní sektor plot ti nabídnou hned po skončení hlavní dějové linie v sektoru "Na dosah svobodě" tam co to skončilo. Se tam potom vrat a pokecej s lidmi na stanici.Pokud máš dokončenou hlavní linku s #Cafe kravinou nabídnou ti tam za odměnu vlastní sektor. Za nehoráznou sumu a sektor no je trochu z ruky... není tam standardně - přibude na mapě.

Východně od "Zyarthovo dominium" za "Neznámý sektor" přibude další jméno dle výběru.
Později jsem se nasr... a nainstaloval skript díky němuž zajímám pirátské sektory a tam se roztahuji, z mého pohledu je to přijatelnější i když už mám cestovní xenon stanici na readresování bran.

Argon jedna
Během cest po argonských sektorech ti nahlásí všeobecnou zprávu o tom že Yaki přepadli a ukradli Vlajkovou lod Argon Jedna atd. Dál však nevím jak se dostat do toho questu naplno.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 25. Jun 12, 20:29

Splněný vše Hlavní linie Terranu a Gonerský chrám dostavěný taky mám.
Podle FAQ se psalo, že od Danaovy šance minimálně 2 maximálně 8 sektoru to zadá NPC (celkem 44 sektorů) prolítl jsem to všechno, ale nic.

Takhle blbě je danej? No to je kničemu pak. Mam gigantickej (dle mě) komplex v Slzy chamtivosti (což je zas naopak pod tou Xenonskou lainou sektoru) a HUB nastavený na jižní bránu. To bude moc blízko sebe (brány v HUBu = špatný pro obchod. Já se právě bál aby to nezadali třeba ve Split ohni. Ono se tam prohnali Argoni s Paranidama, trochu se tam pomlátili a není tam žádná stanice, tak že by to NPC s questem sejmuli na stanici.
No nevím jestli to má smysl robit. O prachy se nebojím, nasyslel jsem a držím se stále na 1mld.

Si asi budu plíst s X3R, ale v X3TC jsem nic takového nezaznamenal.
Ale o Argone One se nejednalo, jen o nějaký Argonský nosič s nějakým označením. Ale nedělal jsem. Zkusím zapátrat, případně po netu kouknu (zatím jsem nenarazil na nic co bych po čase nenašel)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Mon, 25. Jun 12, 20:56

A napíšete mi prosím co všechno musím mít splněný aby se mi otevřeli ty ploty? Jsem ten (ta?) Terran komplexy nemám (mám asi 10stanic, všechny jedou solo za sebe) a na účtě asi 1,5mld. (jsem spíš bojovník). Ale pořád nevím kolik je těch plotů a kdy se otevřou.

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Tue, 26. Jun 12, 07:44

Co vím tak ten plot zadali Teladové, třeba reputace ti chybí.

Já moc ostatní rasy krom Yaki a Pirátu nedražím, škodí to obchodu.
I když piráty bych také neměl moc dusit, neboť na nich nejspíš stojí můj hlavní příjem z Paliva a Trávy.

Když jsem to startoval tak jsem měl za sebou dějovou linii Teran a Xenon HUB.
Taky ti dal zabrat ten vypi... Sudoku qest.? :evil:
Jsem se na tom trápil 2 dny a když přišla sestřenka měla to do 10 minut i se svačinou.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 26. Jun 12, 11:21

Tak o repku, prachy atd se nebojím


http://s15.postimage.org/dkjqy79vt/hlavni.jpg
http://s9.postimage.org/sugpyspql/majetek.jpg

Lítám tam, uvidím...
jen se mi to nezdá.
Hlavní linie (za jakýkoliv začátek - krom vlastní hry) Tě odkáže na hlavní linii k Terranum.
To končí
Spoiler
Show
Objevením Aldrinu -> a hra dál čeká dokud nemáš BalaGiho misi na HUB. Kompletní konec Terranského plotu - Hlavní linie, končí spojením ztacených sektoru s Neptunem. Pozvou Tě k uvodnímu pruletu.
Na Dosah svobodě se tuším v X3TC nic neděje ne? To hlavne v X3R když se hledá ten jeden kněz, jak tam pak závodíš.

Teladi ale jo? Tak zkoušet to mužu budu kdyžtak lítat i v Teladských sektorech, třeba to naskočí v jiným sektoru, kdo ví :/
Terran plot (Terran Conflict)

Omicron Lyrae (nebo Saturn)
Argon Rank 1 (Federace člen)
Terran pozice 0 (Občan)



Kha'ak plot (Operace Rozhodná zuřivost)

Omicron Lyrae
Boj 333 (veterán ~ 42%), nebo začátek Argonský Patriot
Argon proslulost 10 (člen federace 0%)
Rozdělit proslulost -10 (Stvoření 0%)



Hub plot (HUB)

Bor odvětví (Rolkuv proud/Hranice království)
Bor pozice 8 (Královská rytíř)
Obchodní pozice 6 (Zkušený obchodník)



HQ plot (Bala GI dědictví)

kdekoli
6 hodin po HUB



Goner plot (Budování nového Goner chrámu)

Elysium světla.



2.0/Aldrin Rozšíření (Terran zdrojů hodnotící komise mise)

kdekoli
Terran Plot dokončeno
Goner Plot dokončeno
Kha'ak Plot dokončeno
HUB, 1 sada bran spojená, (ruda dodáno), nebo po HQ Plot začátku



Hledání pokladu

Argon a bóru odvětví
92 odhalených sektorů
10 minut po opravě patchem 2.5 (tuším)



Nový domov

Minimálně 2 a maximálně 6 odvětví od Dannaovi šance (44 sektorů)
Terran Plot dokončeno
Goner Plot dokončeno



Rovnováha sil

kdekoli
Aldrin Rozšíření dokončeno

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Wed, 27. Jun 12, 06:53

Chybí ti tam #deca po které dostaneš ten quest na vlastní sektor.
V sektoru "Na dosah svobodě" se objeví to samé co co si likvidoval na Adriu.
A to pak budeš muset řešit.... tady je ta část co ti nejspíš chybí.
Nejspíš to začne až po použití nezaměřitelného skoku, pač je potom k tomu potřeba. Nejsem si jist, ale v Namodralém čenichu se ni o tom někdo zmínil.

Máš se na co těšit. #deca je nesmrtelné a řeší se celá questem a z (velké dálky!).

headvay
Posts: 18
Joined: Thu, 25. Aug 11, 20:41
x4

Post by headvay » Wed, 27. Jun 12, 07:38

Pokud se nepletu, tak #deca(... no spíš tedy asi #cafe) je součástí plotu "New Home" a ten tam má vypsaný.
Na Dosah svobodě se tuším v X3TC nic neděje ne? To hlavne v X3R když se hledá ten jeden kněz, jak tam pak závodíš.
Tam se taky něco děje neboj, ale až kousek v jednom plotu.

jinak pokud by nekdo hledal , tak najde podobné popisky všech plotů.

New Home Plot Walkthrough

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Wed, 27. Jun 12, 19:15

No mně zas nechtějí zadat plot na HQ. Splňuji popsané podmínky a stále nic.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 27. Jun 12, 23:39

to s Deca vím jen o té v Aldrinu, jinde ne...

Nezaměřitelný skok.pohon jsem už použil ani to nespočtu.
Možná je to divný ale líbí semi v tech sektorech takový to hvízdání...
Sektory nejsou nikde na mapě a po skoku zpět zkončím většinou ve středu sektoru odkud jsem skákal. Skok stojí 10EC ať jsem v jakýkoliv lodi. (takže super zdrhačka (jednou sejm jumpl teda hned vedle M2 od Khaaků.)

Namodralý čenich? Hm hned tam vyrazím :D
Já že všude se mluví jen o Danově šanci a tam prostě nemám žádnou stanici a moc lodí tamtudyma nelítá.

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Thu, 28. Jun 12, 00:02

Ups Promiň spletl jsem sektor, je to hned ten pod nim co je tam Boronská loděnice. Oceán fantasie.

.......................................
Také se mi tam líbí, hezké pozadí, vesmírný radiový šum.
Stalo se mi něco podobného, v klidu si v tom jednom sektoru - nikde těžím Nvidium.. bývá ho tam dost, najednou blik a vedle mě skočila Xenon M1 a houf stíhačů. Ted tam skáču také jen s Argon M2 má dobré štíty a jsem schopen včas vyklidit pole. Na to že je to skok do většinového prázdného mezihvězdného prostoru, je tam až nezdravě živo.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Thu, 28. Jun 12, 00:23

GDAworm wrote:No mně zas nechtějí zadat plot na HQ. Splňuji popsané podmínky a stále nic.
Zkus vlítnout na Hanice království, co se pamatuju tak BalaGiho s Julianem si vezl tam na Voj. základnu, tak třebas tam chvílu lítat.

Aha Oceán fantauie, ok zkusím :DD

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Sat, 30. Jun 12, 08:47

Kdyby jsi později potřeboval to řešení sudoku v questu #cafe. Tak ti ho poslu má totiž jen jedno řešení, ne všichni na to mají nervi nebo to zvládají.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 3. Jul 12, 01:32

GDAworm wrote:Kdyby jsi později potřeboval to řešení sudoku v questu #cafe. Tak ti ho poslu má totiž jen jedno řešení, ne všichni na to mají nervi nebo to zvládají.
USCWintersalpha_omegaUSCMarteen_earth_plus.omega

Ale úkol mi nikdo nikde porad nenabídl.
Zkoušel jsem všechny čtyři zmiňované sektory co sme tu zmínili.
No neva (Griffona mi slíbili, ale nedali prevíti, když zapnu konzoli tak tam je...), někdy naskočí, ikdyž bych byl raději kdyby to bylo dřív a hotový než bude plot na HQ.

BTW: Přes konzoli se dá vložit Mobilní dílna.
Ikdyž to je pomalá herka, může na ni dokovat M1/M2/M7
designem zapadá k OTAS, ta se asi někde "legálně" sehnat nedá, že?
(konzoli zapnutou v týhle rozjetý hře nemám, dříve jsem dělal vše přes konzoli, proto o té dílně vím)

Return to “Česky / Czech X-Forum”