X:3 TC Rebalanced 1.25D, Standartní Terranská Kampaň

Moderator: DJ Die

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

X:3 TC Rebalanced 1.25D, Standartní Terranská Kampaň

Post by Rostiro » Sat, 1. Sep 12, 20:52

Ahoj mám tokový dotaz, hráli jste někdo v tomto modu klasickou kampaň. Jde o to, že hned ve druhé nebo třetí příběhové misi (jak dostanu ty 3 Rapiery a mám jít na hlídku) mně při hlídce, hra vygeneruje v sektoru který mám hlídat Khak M6 (tu jsem nakonec udolal a Yaks M1, kterou nemůžu sejmout. No otázka je taková jestli je to normální nebo jsem při instalaci modu, neudělal třeba něco špatně.
Díky

Darak-Na
Posts: 11
Joined: Fri, 22. Aug 08, 12:16
x3

Post by Darak-Na » Sat, 1. Sep 12, 22:53

Hraji pouze základní hru jako Terranský obránce (mám hotový Aldrin 2) a navíc bez aktivace skriptů apod., protože mne to s možností si přidávat kredity lodě a vybavení nebavilo. Ale pokud si dobře vzpomínám, bojoval jsem zde nanejvíš proti Xenon P. Asi jsem tam měl i K nebo J, ale tu jsem tehdy ještě přenechal větším lodím. Yaky jsem tam neměl.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Mon, 3. Sep 12, 19:56

No rebalanced mod dělá spíš trochu opak a hru ještě ztěžuje :D. No každopádně jsem to vyřešil přeinstalací a celkem to fungovalo, jen nešli XRB Security network zprávy (Venuše pod útokem jedna z továren zničena, ale SN nic nehlásí) o útocích na sektory což mně trošku štve. Trochu laboruji s jinými scripty. Chtěl bych nějak rozjet i Military response base revamp (jak jsem pochopil upravuje chování vojenských jednotek při útoku).

Jen nevím jestli tyto scripty fungují ikdyž je dám na českou verzi nebo jak zařídit, aby na české verzi fungovali (s anglickými texty).

Tubus
Posts: 10
Joined: Fri, 16. Oct 09, 12:29

Post by Tubus » Tue, 4. Sep 12, 11:42

Tyto zprávy fungují jen v X3AP. Pokud jsem správně pochopil z návodu k modu.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Tue, 4. Sep 12, 16:54

Aha díky :D a já se je tam už tři dny snažím zprovoznit, díky no já už začal hrát i anglicky. No ještě přemýšlím jestli mně půjde na české verzi ten Base military Revamp script.

Tubus
Posts: 10
Joined: Fri, 16. Oct 09, 12:29

Post by Tubus » Wed, 5. Sep 12, 11:36

Měl by jít. Akorát se musí vytvořit české textové soubory. Tzn. textové anglické soubory ze skritptu přejmenovat (xxx-L044 na xxx-L042) a přímo v souboru změnit <language id="44"> na <language id="42">. Je to druhý řádek. Plugin Manager od Cycrowa tohle udělá automaticky pokud skritp instaluješ přes něj a hraješ česky.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Wed, 5. Sep 12, 12:41

Aha mockrát díky já to dělal manuálně a nešlo to, ale to bude tím, že jsem v tom souboru neměnil to ID 44 na 42 ale jen název souboru.
Plugin manager to asi dělá jen moc nechápu jak, protože textové soubory pluginů dává do hry pořád s názvem XXX-044.xml. Ale díky za rady přehodím to na češtinu a nějak si s tím pohraji.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Mon, 19. Aug 13, 02:03

Ahoj mám takový blbý dotaz jelikož hraji XRM mod tak to dám rači sem.
Nevíte jak si můžu u Terranů pronajmout LT transport na přepravu stanic?
Oblítal jsem sektory a kromě zásobovací Polacy sem nic nenašel, ale tam nabýdka, že mně převeze zboží vůbec není. Takže v jsem si najal Argona, ale ten zase nezadokuje na terranské základně :(
Tak nevím, jestli nehledám blbého přepravce, nebo nějaký bug.

Return to “Česky / Czech X-Forum”