X3:TC Xenon

Moderator: DJ Die

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

X3:TC Xenon

Post by GDAworm » Mon, 22. Apr 13, 12:41

Prosím kohokoli kdo se setkal s skriptem nebo jinou fintou - cheatem na blokování či stopnutí obnovování Xenonu v xenonských sektorech.

Clain sector na xenony nefunguje. Aprico.

Díky Libor

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Mon, 22. Apr 13, 14:35

za celou dobu co to hraju tu jeste nikdo nepsal, ze by tohle slo.
jediny co jde je zabranit spwnu jejich stanic tim, ze na jejich puvodnim miste postavis svoji tovarnu. ale spawn xenonu v jejich sektorech zastavit nejde. je to jejich uzemi a tam se budou spawnovat porad.
ale jde zastavit jejich migrace - v nastaveni zivota.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 23. Apr 13, 06:45

No, já znám jenom jednu možnost proti spawnu... Oni se neobnovujou když seš ty v jejich sektoru...

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Tue, 23. Apr 13, 07:30

No to bych netvrdil devastuji ,(umírám) to jako magor a stále tam skáčou jak divy vždy v 1 až 2 minutových intervalech. Sice mi na nich roste hodnost, ale průlety mých obchodních lodí dostanou občas pěkně na frak a to tam mám stanici a hlídkující křižníky.
asi nejlépe se brání krátký sektor 472 ten držím docela v pohodě skoro nulové ztráty.
347 je horší delší vzdálenost bran a moc lodí tudy lítá. V obou zmiňovaných se mi podařilo po vyhlazení to že se tam nevracejí velké lodě jako jsou M1 a M2.
Sektor 598 je katastrofa neudržitelný a M1 M2 tam běžně devastují jakoukoli hlídkovací sílu.
O ostatních sektorech nemluvím to je zbytečná ztráta času.

V X3 Reunion byl skript co tomu bránil a když jsem zabral sektor už do něj lítaly branou jen lehčí skupinky bývalých vlastníků.

V X3:TC už to hlídkování nejde nastavit, aby se pohybovali jen mezi dvěma body. Pokud ano, prosím jak.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 23. Apr 13, 09:16

Já chápu, že to bude mimo radu, ale nedá mi se nezeptat.

Proč jsis zabral Xenonský sektor?
Spoiler
Show
Vždyť je možnost zabírat si neznámé sektory, které se pak dají koupit (tedy o nákuu vím jen o jednom, ale z neznámého mezi Montalaar a Nový Příjem.
Teď jsem vše narval do HUB sektoru (lodě nastavil na automatický skok -> 0 <- a k branám napeckoval těžké M2 Pteranodony
Vždyť (dle mně tedy) to jsou jedny z nejhorších sektorů a to na vše
1) nejsou do kříže, takže nic moc "křižovatka"
2) nemají asteroidy (čili se Ruda, Křemík nVidium musí vozit/kupovat)
3) viz. Tvůj problém, buď se respawnují nebo tam jak trubky lítají Xenoni

Ináč rada asik rada:
Spoiler
Show
Pokud jsi začal v sektoru (a určit+ě jej na 100% chceš a žádný jiný a nenecháš si to vymluvit)
pak si nakup hafec M2 rozprostři je jednotlivě cca po 10km od sebe (bacha na stanice) pořádně vybav a dej jim pohotovost. Nestane se pak že Ti cokoli umře... (tedy scriptama jsem to zkusil jakýkoliv takový sektor dokáží prolomit 4x K s Terranskými zbraněmi (ne od společenství)

Pokud jsi zastáncem ATF technologie, pak stačí po 20km od sebe.

ANi pak nepoznáš že se v tom sektoru vubec něco děje (no možná kdyby tam lítalo N a nic by nedělalo a snažilo se vyhýbat....

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Tue, 23. Apr 13, 09:42

Kvůli bezpečným průletům. Dále už toho na plnění moc nemám. Pokus vyčistit vesmír od rušivých elementů. HUB, Cafee plot + teranskou+ hunter Khaaks, Plutach, Terracorp. A další o ostatních nevím pokud tam jsou. Na Nvidium chodím nezměřitelným skokem. Nebo navštívím Khaks sektory. Kde jsem si vybudoval dost šílený opěrný bod, ale pomáhají mi tam Splitové co si tam zbudovali sami vojenskou základnu, po splnění linky Khaaks hunter.
Pirátské sektory byli snadné vyčistit s Yaki jsem kamarád. (trochu to hapruje s Paranidy kvůli Yaki)

Tak asi tak, jen ty Xenony nemůžu přimět k rozumu. občas zaletím do jejich sektoru ...ostatních a vymažu jejich stanice.
Máš pravdu Teladské křižníky a Split mají slušnou palebnou sílu na takové akce. plus raketová baráž z bezpečné vzdálenosti nadělá ze stanic hromadu šrotu, nevýhoda je to docela drahá sranda.

PS Valhala je k ničemu její singularitní zbrane jsou pomalé, zlaté Fotové, Iontové a gaus kanony. U Teranů je snad dobré jen odpalovače hlavic.

Return to “Česky / Czech X-Forum”