Továrny

Moderator: DJ Die

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Továrny

Post by robacz][ » Tue, 22. Mar 05, 00:19

Je tu nějak ticho, tak mě napadlo, že se zeptám, jaký typ továren staví kdo nejradší. Nemám na mysli typ podle produktu, ale jestli stavíte hlavně samostatné továrny, které zaplňují díry na trhu, nebo mamutí "closed loops", čili uzavřené kruhy továren produkující jednen produkt bez závislosti na exetrních dodávkách.

Já osobně loopy moc nemám rád. Jednak je hrozná nuda je sestavovat, když má člověk jedno TL tak je to hrozný práce a druhak, 2 nebo 3 loopy o 5-6 továrnách a sektor je neobyvatelný, protože kvůli počtu lodí a továren začne lagovat.

Takže já jsem od začátku jedn hledal díry na trhu, z těch cca 100 továrne co mám neni ani jedna v uzavřeném loopu - všechny jsou závislé na počítačových továrnách a zároveň jim naopak dodávají své produkty. V poslední době se zaměřuju na produkci jídla, jako první jsem vzal Argony a postavil jsem asi 10 Wheat Farms a ještě víc Cahoona Baceries, takže z nedostatků stejků je teď přebytek (Argnoňáci budou tloustnout).

Teď pracuju na Paranidech, už je skoro mám - tj. hafo Soyeries a Soyfarms. Samozřejmě s tím jde ruku v ruce potřeba po Ecells and tím pádech Crytalech... docela fuška, ale přijde mi to závabnější než loopy.

A co vy preferujete, loopy nebo samostatný fabriky?
I am invisible.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Wed, 23. Mar 05, 20:39

ja sem preferoval samostatny tovarny, aspon dokud sem hraval, ale pokud si dobre pamatuji ,tak na jednu zbran sem si vytvoril loop, ale uz nevim ktera to byla, ale myslim si , ze je lepsi zaplnovat diri v trhu samostatnymi tovarnami, jen nevim jestli to taky tak lehke v x3

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 23. Mar 05, 23:13

ja mam taky jen jeden loop na vyrobu GPPC ale jinak taky jen zaplnuju diry v trhu zatim mam kolem 30 tovaren hlavne na jidlo SPPcka a crystal faby

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Thu, 24. Mar 05, 14:02

Na anglických fórech jsem četl, že ty díry v ekonomice tam byly nainstalovány schválně, aby hráčům umožnily jednodušší start....

Doufám, že v X3 přibude něco jako společnosti, aby ty počítačové továrny byly někým vlastněné a ten někdo dál expandoval a konkuroval továrnám hráče. Teď je to dost absurdní, protože hráč je vlastně jediný v celém vesmíru kdo staví továrny a ani stávající továrny nijak nereagují na výboj trhu...
I am invisible.

d.king
Posts: 39
Joined: Thu, 18. Nov 04, 20:56

Post by d.king » Sat, 2. Apr 05, 10:26

Cafte konecne som doma :D co sa tyka mna mam jeden loop na crystali ale tak isto vyplnujem diery v systeme mam tovaren na tie najlepsie rakety teraz som postavil soery dobre mi to vynasa pretoze ked som zhanal ten produkt co ta tovaren produkuje zistil som ze sice tovarni je vela ale produktu malo ked som si hodil navissie ceny aj tak bol dopyt vysoky :D este chcem tovaren na 25MW stity 8)

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Sat, 2. Apr 05, 16:14

Možná zkus radší 1MW, já mám dvě a sypou velice dobře :). 25MW se výrábí dost dlouho tak nevím jak to nese a znáš to, dneska se člověk musí ohánět, jinak tě nějakej slizskej Teladi vyhodí ze sedla....
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 2. Apr 05, 20:36

robacz][ wrote:Možná zkus radší 1MW, já mám dvě a sypou velice dobře :). 25MW se výrábí dost dlouho tak nevím jak to nese a znáš to, dneska se člověk musí ohánět, jinak tě nějakej slizskej Teladi vyhodí ze sedla....
mno tohle tovarny na low end zbrane sice sypou ale az budes vybavovat nejake capital lode ver mi tovarna na stity 125MW a GPPC se budou hodit ted jsem vybavoval colossa(M1) ale porad nemuzu sehnat ty stity pro stihace takze tovarna na MW stity nemusi byt marna

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Sun, 3. Apr 05, 14:24

To je pravda, ale z toho co psal d.king jsem měl pocit že to chce postavit kvůli zisku... Já se v má současný hře pořáad ještě na M2 nezmohl, tak mě to netrápí :) stále stavím a stavím....
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 3. Apr 05, 15:36

robacz][ wrote:To je pravda, ale z toho co psal d.king jsem měl pocit že to chce postavit kvůli zisku... Já se v má současný hře pořáad ještě na M2 nezmohl, tak mě to netrápí :) stále stavím a stavím....
no ja se jen snazin ziskat AoA1grd abych mohl zajmot xenon K a moje sbirka M2 bude kompletni uz jenom posbirat vsechny M1 a mam komplet vsechny lode co jdou ziskat

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Mon, 4. Apr 05, 00:49

Ješte ten AP Gunner :D
I am invisible.

d.king
Posts: 39
Joined: Thu, 18. Nov 04, 20:56

Post by d.king » Mon, 4. Apr 05, 12:47

Jasne ide mi hlavne o zisk ale napriklad hornety si vyrabam sam najprv nalozim hornetami moje M3 :D a potom ich predavam sporim na Ospreya este mi treba aspon 4 melony :( teraz sa mi to dobre rozbehlo tovarne zarabaju skoro ako kasina v Las Vegas :D co chvila budem mat M6 a nie jednu 8)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 4. Apr 05, 18:29

d.king wrote:Jasne ide mi hlavne o zisk ale napriklad hornety si vyrabam sam najprv nalozim hornetami moje M3 :D a potom ich predavam sporim na Ospreya este mi treba aspon 4 melony :( teraz sa mi to dobre rozbehlo tovarne zarabaju skoro ako kasina v Las Vegas :D co chvila budem mat M6 a nie jednu 8)
jen tak dal setri na ospreye vyplati se to ver mi

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 4. Apr 05, 18:51

robacz][ wrote:Ješte ten AP Gunner :D
ten bohuzel asi nesezenu

Return to “Česky / Czech X-Forum”