X3 AP Inne\nowe profile

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

macamar
Posts: 1
Joined: Tue, 27. Dec 11, 18:10
x3tc

X3 AP Inne\nowe profile

Post by macamar » Tue, 27. Dec 11, 18:46

Mam pytanie; mianowicie jak wygląda tworzenie nowych profili w Albion Prelude? czy tak samo jak w X3: TC bo chciałbym zagrać inną postacią.

PS Jeżeli taki temat już gdzieś istnieje to przepraszam ale nie znalazłem.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Tue, 27. Dec 11, 19:06

Co rozumiesz przez "tworzenie nowych profili".
Chcesz stworzyć nowy własny profil, czy odblokować pozostałe dostępne
profile?
Zarówno o jednym, jak i o drugim przeczytasz w dziale FAQ forum do którego link znajduje się w mojej stopce, a w AP robi się to tak samo jak w TC.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Tue, 27. Dec 11, 20:13

Yacek wrote:Co rozumiesz przez "tworzenie nowych profili".
Chcesz stworzyć nowy własny profil, czy odblokować pozostałe dostępne
profile?
Zarówno o jednym, jak i o drugim przeczytasz w dziale FAQ forum do którego link znajduje się w mojej stopce, a w AP robi się to tak samo jak w TC.
A ty znowy reklamujesz swoje forum. Geez. Czy nie będzie końca tego pajacowania?
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Chłopak napisał normalnie, Tworzenie profili. Nie rozumiem jak można mylić Tworzenie z Odblokowaniem :/ Więc rozumiem, że udzieliłeś się w tym poście tylko po to, by zareklamować lub skierować ludzi na swoje forum :/
Twój post w ogóle nic nie wnosi do tematu, wręcz przeciwnie totalnie zalatuje spamowaniem. Ba nawet to jest szkodliwe działanie na rzecz forum.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”