albion prelude terran tokio

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

palbal
Posts: 6
Joined: Wed, 21. Dec 11, 17:36

albion prelude terran tokio

Post by palbal » Sat, 31. Dec 11, 11:11

W trzecim zadaniu fabuły głównej (gram annonymous argon) w Interworlds pojawia sie terran tokio ja mam centaura nie mam zadnych szans a w zadaniu mam go zniszczyc. Ktos wie o co chodzi w tej misji czy trzeba go niszczyc czy moze inaczej to rozwiazać?

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Sat, 31. Dec 11, 11:29

Spoiler
Show
Masz tekst, żeby pod żadnym pozorem się nie zbliżać do statku dowodzenia, bo rozwali Cię na strzępy. Poczekaj, przyleci pomoc....
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

palbal
Posts: 6
Joined: Wed, 21. Dec 11, 17:36

ps

Post by palbal » Sat, 31. Dec 11, 11:33

Ps ok sprobuje poczekac :P a nie rzucac sie z motyka na slonce :) ale jeszcze jedno bo centaura mam pierwszy raz zauwazylem ze posiada boczne i tylnie wyrzutnie/ lasery, a strzelac moge z przednich tylko myślałem że tamte strzelaja automatycznie, jak to jest?

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sat, 31. Dec 11, 11:39

Poczytać instrukcję do gry, przeglądnąć forum, dopiero co o tym było: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 85#3767585
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

palbal
Posts: 6
Joined: Wed, 21. Dec 11, 17:36

ps

Post by palbal » Sat, 31. Dec 11, 11:41

Dziekuje :) szczesliwego 2012

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Re: ps

Post by LizardCor » Sat, 31. Dec 11, 14:35

palbal wrote:Ps ok sprobuje poczekac :P a nie rzucac sie z motyka na slonce :) ale jeszcze jedno bo centaura mam pierwszy raz zauwazylem ze posiada boczne i tylnie wyrzutnie/ lasery, a strzelac moge z przednich tylko myślałem że tamte strzelaja automatycznie, jak to jest?
Witam.

A wiec co do tego uzbrojenia, to musisz statek wyposażyć w broń (o ile jej nie ma). Następnie w konsoli poleceń Shift+C znajdziesz okno dla swoich wieżyczki, tam ustawisz jak mają funkcjonować. ;) Sprawa ma się podobnie do innych twoich jednostek, które są pod twoim rozkazem.
Musisz jednak pamiętać o tym, że uzbrojenie potrzebuje rozszerzeń jak Bojowe Polecenie MK I i MK II. Bez tego działa nie będą działały jak powinny.
Pozdrawiam.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”