[X3 AP] Skrypt modyfikujący zachowanie rakiet

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

ig00rek
Posts: 2
Joined: Sun, 19. Apr 09, 18:12

[X3 AP] Skrypt modyfikujący zachowanie rakiet

Post by ig00rek » Fri, 13. Jan 12, 10:50

Witam, chciałem zapytać, czy istnieje jakiś skrypt który zmienia zachowanie rakiet tak aby nie wybuchały zaraz po starcie gdy statek jest pod ostrzałem? Sam z rakiet praktycznie wcale nie korzystam, ale komputer całkiem często i moim zdaniem takie zachowanie rakiet jest najbardziej irytującym elementem gry. Zdarzało mi się robić misje patrolowe gdzie niszczyłem kilkanaście statków a nie miałem zaliczonego ani jednego, ewentualnie jakieś m5 bo wszystkie pozostałe w chwili gdy zostawało im kilka % kadłuba wystrzeliwały rakiety i od nich ginęły. ewentualnie taki skrypt mógł by po tak modyfikować grę aby w przypadku takiego zniszczenia statku frag był naliczany dla osoby która trafiła w rakietę.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 13. Jan 12, 11:14

Dla TC jest cos takiego, dziala na gracza.

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=238860

Musialbys przetestowac czy pod AP tez sie sprawdzi. Auto ostatnio cos updatowal, wiec sprawdz ww. temat przy koncu by zoabczyc co ludzie pisza.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

ig00rek
Posts: 2
Joined: Sun, 19. Apr 09, 18:12

Post by ig00rek » Fri, 13. Jan 12, 16:43

Tylko, że ja potrzebuję czegoś co działa na rakiety wystrzeliwane przez komputer. Po prostu wkurza mnie już, że bez przerwy muszę powtarzać misje kilerskie bo nie ja zabiłem cel tylko jego rakieta

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Fri, 13. Jan 12, 16:54

Ten pryzypadek był wielokrotnie zglaszany jako błąd. Miejmy nadzieję, że zostanie to poprawione w patchu.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 13. Jan 12, 17:30

Marzenia scietej glowy, do TC bylo tyle patchy i zaden tego nie naprawil :P
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Fri, 13. Jan 12, 19:07

Takie coś poprawia zdecydowanie celne oko i strzelanie do statku, a nie do rakiet :)

A tak poważnie: to grasz dla statystyk czy dla własnej przyjemności?
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 14. Jan 12, 14:57

Tak w ogole to patch 3.2 dla TC jest w fazie testow, pare rzeczy dojdzie ;)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sat, 14. Jan 12, 17:05

Sorkvild wrote:Tak w ogole to patch 3.2 dla TC jest w fazie testow, pare rzeczy dojdzie ;)
No to tutaj żeś mnie zaskoczył :D Z tego co pamiętam, to pach 3.1 miał być ostatnim pachem dla TC. A tu taka miła niespodzianka.
Póki co, to ja idę męczyć TESV Skyrim :D

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sat, 14. Jan 12, 17:36

Sorkvild wrote:Tak w ogole to patch 3.2 dla TC jest w fazie testow, pare rzeczy dojdzie ;)
Te "pare rzeczy" to tylko ulepszenia wydajności jakie zostały opracowane przy patchu 1.1 dla AP (również wyjdzie za kilak dni), a które dało się zastosować również w TC.

Czegoś więcej można spodziewać się po patchu 2.0 do AP, który wyjdzie kilka tygodni po patchu 1.1. Na pewno będzie zawierał plik X3AP.exe, który pozwoli na uruchamianie AP bez połączenia ze Steam.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 14. Jan 12, 21:50

Dla ciekawych lista nowosci jakie wnosi TC patch jest dostepna na forum L3
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Return to “Polskie / Polish X-Forum”