AP 2.0 - 'kfiatki' w tłumaczeniu pl.

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

AP 2.0 - 'kfiatki' w tłumaczeniu pl.

Post by bufi » Sun, 26. Feb 12, 12:26

Taki przykład pierwszy z brzegu:

"Będziesz czekać w sektorze Albion na spotkanie, które tam ma sie odbywać. Wróć spowrotem, aby złożyć raport ze spotkania. Cokolwiek się tam wydaży, nie angażuj się pod żadnym pozorem. Ostatnią rzeczą jakiej bysmy chcieli to zwrócenie większej uwagi na sektor Albion".

Pisownia oryginalna.
Ten kto to tłumaczył, powinien spędzić rok ciężkich robót w terrańskich kopalniach. Dalej nie czytałem. Przełączyłem grę na j. angielski. Z tego nie mogę się niczego dowiedzieć.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 26. Feb 12, 13:02

Powyzsze zdanie przytoczone przez kolege bufiego przypomina niegdys o tlumaczeniach gier robionych na zapleczu straganow na stadionie X-Lecia.
Z Age of Empires, autentyczna linijka.

"Jezeli masz za duzo rezursu, to mozesz sprzedac ich na zloto, a potem kupic na to zloto co bedzie ci potrzeba" :D

Na serio to nie wiem, ale ktos chyba lecial z tlumacza google :/
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 26. Feb 12, 13:08

Sorkvild wrote: Na serio to nie wiem, ale ktos chyba lecial z tlumacza google :/
Google chociaż nie wstawia takich byków jak 'wydaży' rodem z pierwszej klasy szkoły podstawowej ;)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 26. Feb 12, 13:36

bufi wrote:
Sorkvild wrote: Na serio to nie wiem, ale ktos chyba lecial z tlumacza google :/
Google chociaż nie wstawia takich byków jak 'wydaży' rodem z pierwszej klasy szkoły podstawowej ;)

P.
I graj tu w wersje polska teraz :/ Swoja droga, to tlumaczenie powstalo tu na forum devnetu. Dziwie sie, ze nie bylo zadnego filtrowania tylko od razu do gry wrzucili takie 'cos'.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Return to “Polskie / Polish X-Forum”