[X3 TC] Baza Piratow W X3tc.

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

lipton40
Posts: 4
Joined: Sun, 20. May 12, 16:53

[X3 TC] Baza Piratow W X3tc.

Post by lipton40 » Sun, 20. May 12, 17:47

SIE MACIE.Mam taki drobny problem.Nie moge znalezc Bazy Piratow w Ora Belt.Latam tam jak porabany,tam i z powrotem i nic tam takiego nie ma.Raz czytam ze to daleko za polnocna brama,a innym razem ze ta po prawej od polnocnej.I juz sam nie wiem.Dajcie dokladniejsze namiary,jakis punkt odniesienia gdzie leciec bo juz nachodzi mnie mysl ze z gra cos nie tak.POMOCY. :cry:

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sun, 20. May 12, 18:22

W TC z Habitatami Piratów jest taka sprawa, że nie mają one stałego miejsca, oprócz kilku wyjątków dotyczących głównie sektorów pirackich. Nawet jeśli po rozpoczęciu nowej gry pojawiają się w znanych nam z X3R miejscach, po jakimś czasie mogą zniknąć (najczęściej zniszczone przez siły zbrojne). Pojawiają się potem w zupełnie nowych lokalizacjach.
Najlepiej użyć mapy Scorpa do ich lokalizacji.

W Ore Belt Habitat Piratów znajduje się (jeśli) daleko za północną bramą po jej prawej stronie :)
Współrzędne z mapy Scorpa: -16,97; 4,91; 59,99
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

lipton40
Posts: 4
Joined: Sun, 20. May 12, 16:53

Wielkie Dzieki.

Post by lipton40 » Sun, 20. May 12, 21:46

Zainstalowalem X3 map v1.2 by Skorp (TC Edition) i spolszczenie. Musze przyznac ze to zrobilo na mnie wrazenie WoW. Ale mam jeszcze jedno pytanie.Otoz podales mi wspolrzedne tej bazy,czy majac ta mape i wyszukiwarke,jest jakis sposob by autopilot sam mnie tam zabral,zebym nie musial tego szukac na podstawie graficznego przedstawienia z mapy 3D. Moze to glupie pytanie ale,po tym co zobaczylem moze i to jest mozliwe.Narazie wielkie dzieki zaczynam dopiero w to grac i pewnie jeszcze tu nie raz zajze.POZDRAWIAM.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”