[X3:TC - XTM] Spolszenie do XTM 1.2

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

s3n0
Posts: 13
Joined: Mon, 4. Jun 12, 06:03

[X3:TC - XTM] Spolszenie do XTM 1.2

Post by s3n0 » Thu, 7. Jun 12, 11:06

Czy istnieje spolszenie na najnowszą wersję 1.2? przeszukałem forum i znalazlem tylko spolszenie do 0.7.5 o ile dobrze pamiętam... a FAQ dawno nieaktualizowane :P

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 7. Jun 12, 12:02

XTC - tak nazywa się mod Xtended dla TC. XTM to mod tego teamu dla X3 Reunion.

Nie ma aktualizacji spolszczenia dla XTM 1.2, po porażce jaką był mod XTC w wersji 1.0 mało komu chciało się grać w wersję 1.2, a tym bardziej ją tłumaczyć.

Cały czas czekamy na wersję 2.0, może ona będzie godna uwagi.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

s3n0
Posts: 13
Joined: Mon, 4. Jun 12, 06:03

Post by s3n0 » Sun, 10. Jun 12, 10:03

Czyli lepiej żebym ściągnął 0.7.5? + spolszenie? ewentualnie czekac na 2.0 ale z tego co widze szanse na szybkie pojawienie sie 2.0 są raczej małe :)

s3n0
Posts: 13
Joined: Mon, 4. Jun 12, 06:03

Post by s3n0 » Sun, 10. Jun 12, 10:49

Ok pojawił się problem... mianowicie po instalacji XTC 0.7.5 + spolszczenie mam na HUD'zie wszystkie ikony i ciezko sie gra :S pytanie jak sie tego pozbyc? jakas latka? XTC w wersji 1.2 dziala bez problemu.
Wszystkie kroki jakie zrobilem:

1. Instalacja czystego X3:TC
2. Patch do najnowszej wersji
3. Skopiowanie plikow z XTC
4. Skopiowanie plików PL
5. Zmiana pliku lang.cfg (z 44 na 48)

Wszystko jest w j. polskim ale znowu ten HUD nawala. Nie znalazlem na forum informacji o tym... :(


/////////////////////////////////
EDIT:

Już wiem :P ściągnąłem wersje dla X3R... -.-
W F.A.Q. nie moge znaleść Xtended dla TC... czy ktoś aktualizuje w ogóle F.A.Q? ;/ Jeśli macie linka do XTC to podajcie prosze... ze spolszczeniem najlepiej.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sun, 10. Jun 12, 12:20

W poprzednim poście chyba wyjaśniłem różnicę między XTM a XTC?
Bardziej aktualne FAQ, dział o XTC, linki do spolszczenia inne rzeczy znajdziesz na forum z mojej stopki.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

s3n0
Posts: 13
Joined: Mon, 4. Jun 12, 06:03

Post by s3n0 » Tue, 12. Jun 12, 17:43

Yacek nie zrozum mnie źle... Ale nie po to rejestrowałem się na tym forum, żeby zostać przekierowany na inne fora. Zadałem pare pytań - nie udzieliłeś mi na nie odpowiedzi. Jeżeli takowej nie znasz trzeba było nie zabierać głosu...

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Tue, 12. Jun 12, 19:54

Ja jestem zarejestrowany na kilku forach związanych z X. Im więcej źródeł informacji tym lepiej.
A na tamtym forum nie musisz się rejestrować. Wszystkie fora i subfora dotyczące gier z serii X są na nim ogólnodostępne, również dla gości.

A co do pytań:
Na część z nich sam sobie odpowiedziałeś.
Na to dotyczące FAQ, odpowiedziałem ci. Jeśli nie zrozumiałeś to odpowiem jeszcze raz: FAQ_PL od dawna nie jest aktywny na tym forum i nie sądzę by się znów pojawił.
Pytania o XTC: pobrać możesz go z działu download na tym forum, skoro już tu jesteś to warto się rozejrzeć.
Spolszczenie jest dostępne tylko na Mamucie, linka nie podam, bo linkowanie na inne fora w postach nie podoba się administratorowi. Opisy, mini poprawki i inne pomocy znajdziesz w odpowiednim dziale na
wcześniej wspomnianym forum.
To czy z tego skorzystasz, czy nadal będziesz czekał na nie wiadomo co, to już twoja sprawa.

Bardziej szczegółowych odpowiedzi o XTC nie jestem wstanie udzielić, jak pisałem poprzednio, XTC w obecnej wersji, moim zdaniem, to porażka. Grałem jakiś czas, rok temu zaraz po wydaniu wersji 1.0 i 1.1, ale później pojawił się inny bardziej interesujący mod, potem następny i jak na razie nie mam zamiaru wracać do XTC. A że rok to szmat czasu to i pamięć zawodzi i nie wszystko pamiętam.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 14. Jun 12, 15:22

Pomieszales mody ;)

XTM 0.7.5 jest dla X3 Reunion, zas XTC 1.2 jest TC. Gdzie tu powinien byc jakis zbiorczy temat dla XTC, poki co nie ma tematu z opisem co i jak z uwagi na to ze mod nie jest w pelni gotowy. Pelna wersja ma sie zwac 2.0 i ukazac jeszcze w tym roku, wowczas sie pomysli o jakims organizacyjnym temacie na pl forum.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Return to “Polskie / Polish X-Forum”