Handlarz wszechświatowy

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
ThyPainInHeart
Posts: 13
Joined: Fri, 27. Jul 12, 12:20

Handlarz wszechświatowy

Post by ThyPainInHeart » Thu, 9. Aug 12, 09:56

Jak zatrudnić handlarza wszechświatowego. Kupiłęm polecenie handlowe MK3 i mogę jedynie sektorowego.
I feel pain.
Pain in my heart

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 9. Aug 12, 13:08

Ta kwestia jest opisana w instrukcji gry. Krotko mowiac, twoj statek musi posiadac niezbedny osprzet - zas pilot poziom wyszkolenia >8.
Pierwsze 8 leveli musi nabijac jako handlarz lokalny. Dopiero pozniej mozna uruchomic wszechswiatowego, aha i nie zapomnij o napedzie skokowym i jego konfiguracji.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 9. Aug 12, 17:19

Sorkvild wrote:[...]uruchomic wszechswiatowego, aha i nie zapomnij o napedzie skokowym i jego konfiguracji.
Napęd skokowy handlarz kupuje se sam, afair po zdobyciu levelu 10.

Ja tam nic nie musiałem kupować i ustawiać. Jak osiągnął level 8,
kazałem mu latać po całym wszechświecie i zapominałem o nim.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 9. Aug 12, 17:38

bufi wrote:
Sorkvild wrote:[...]uruchomic wszechswiatowego, aha i nie zapomnij o napedzie skokowym i jego konfiguracji.
Napęd skokowy handlarz kupuje se sam, afair po zdobyciu levelu 10.

Ja tam nic nie musiałem kupować i ustawiać. Jak osiągnął level 8,
kazałem mu latać po całym wszechświecie i zapominałem o nim.

P.
Na 8 moze obrabiac sasiednie sektory, co tez jest niezle. Dajesz takiego w Herrons Nebula i moze wykonac ruch w kazda strone. Sam czesto ustawiam takich lokalnych handlarzy, w sektorach gdzie jest zestaw czterech bram.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 9. Aug 12, 17:59

Od 4 lvl może latać po sąsiednich sektorach. Zasięg rośnie wraz z kolejnym lvl. Na 4 lvl jest to zasięg 1 lub 2 bram skokowych.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 9. Aug 12, 18:35

No właśnie. 'Wszyscy' sie upierają na handlarzach wszechswiatowych, a tak naprawdę oni lepiej 'pracują' jako sektorowi. U mnie najlepsze wyniki generowali na setupie; zasięg skoku: 3; centrum zasięgu: glowny sektor rasy(core sector, Argon Prime, Seizewell, itp.). Takich kilku ustawić po całej mapie i dużo szybciej można diengów natrzepać niż wszechświatowy.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 9. Aug 12, 19:27

Na 4lev. no prosze, to dosc szybko. Akurat zawsze nim sie obejrzalem to trader mial 8 i szedl juz na sasiednie rejony. Dobrze mowisz bufi, to jest konkretna metoda z handlowcami.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Return to “Polskie / Polish X-Forum”