[X3:R+XTM] Nividium

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 9. Mar 14, 18:43

Zdarza sie.
Moze kiedys miales stluczke z boronem albo ich stacja, wtedy czasem uaktywnia sie policja.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 10. Mar 14, 12:55

Może to, że na początku Boroni byli wrogo nastawieni po złupieniu paru ich statków, a po zmianie statusu na Strażnika Królowej jedna z wież laserowych nadal jest czerwona w Kingdom End. Podobnież czerwona jest cała flota wojskowa Paranidian w Paranid Prime, mimo że jestem już Przyjacielem Króla Kapłana. Btw. wieży unikam, ale na tą flotę nie mam pomysłu, zanim wywołam kapitanów że użyłem broni przez pomyłkę (mimo że nie użyłem, tylko nie zastosowałem się do nakazu opuszczenia PPrime w minutę) to mnie rozniosą :roll: .

Aha, przepatrzyłem Kingdom End w poszukiwaniu okruchów Nividium - nic.
Może jakiś namiar (koordynaty xyz) na to miejsce?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 10. Mar 14, 17:41

Z tymi wiezami nic sie nie da zrobic bez odpowiednich narzedzi. Ja gram tak, ze w momencie, gdy ureguluje relacje silami w sektorze na pozytywne i pozostaje jakas wieza, ktora w zaden z sposob nie chce mi odpuscic. Wowczas korzystam ze skryptu "cheat package" i koryguje nastawienie zbudnowanej wiezy lub kasuje ja skryptem, by po jakims czasie mogla sie odrodzic neutralna.

Odnosnie calej floty, ktora chce ci dac lupnia. Sprawdz czy w ustawieniach nie masz Paranidow ustawionych jako wrogow. Czasem jest tez tak, ze chca ubic tylko statek ktory pilotujesz, gdy zmienisz statek na inny to wowczas odpuszczaja.

Ta astroida z nividium, z tego co kojarze jest odsunieta w ktorejs z plaszczyzn o bardzo duzy dystans od srodka. Dokladnych koordynatow nie pamietam, pogooglaj "egosoft nividium kingdom end coordinates" moze cos wyskoczy.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 10. Mar 14, 20:42

Znalazłem linka do asteroidek. Brakuje Manticore, ciekawe...
Ale Kao's Mistake wygląda obiecująco, lecę się przyglądnąć :).

Co do tych czerwonych wież, to ta w Kingdom End miała niefarta zostać zniszczona przez piratów w trakcie jednej z inwazji. Czekam więc na inwazję w Paranid Prime, może część przynajmniej tej floty polegnie, podczas gdy ja będę się z daleka przyglądał.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 12. Mar 14, 12:33

Kao's Mistake to był najlepszy sektor :D Najlepsze łowisko złomiarzy. Czasem, dało się tam wyhaczyć całkiem spore kąski.

Btw... Nie wiem czy znasz Combat Mod click? Jak nie to gorąco polecam, ten mod został stworzony specjalnie pod XTM więc jest pełna kompatybilność. W skrócie balansuje on charakterystyki broni, rakiet i lądowania tarcz na, co powoduje że walki są ciekawsze i mniej absurdalne.
Jest jeszcze kilka gameplayowych usprawnień i audiowizualnych efektów. Z opcjonalnych pluginów dla Cmod'a polecałbym dedykowany HUD i Crew Chatter Ambience. Zawsze jak grałem w XTM'a to pierwsze co to lądowałem cmoda i wyżej wspomniane. Jak to autor określa - the new awesome.

Ps. Jak nie znajdziesz działających linków to pisz, wrzucę co potrzeba.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Return to “Polskie / Polish X-Forum”