X3:R Problem z Xenonami

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Kubak19777
Posts: 8
Joined: Fri, 1. Jun 12, 11:09

X3:R Problem z Xenonami

Post by Kubak19777 » Fri, 1. Jun 12, 11:15

Mam taki problem. Postawiłem sobie Fabrykę Bogazu w Oceans of Fantasy i do tej pory interes się kręcił . Problem stanowią Xenoni . Co jakiś czas przelatują przez system i niszczą mi transportowce. Ustawiłem w opcjach Xenonów jako przyjaciół ,ale dalej to samo ( Mam wrażenie ,że chyba tylko wieżyczka xenońskiego M6 strzela ). Jest jakiś sposób aby nie przelatywali przez system ,albo chociaż nie atakowali ?

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 1. Jun 12, 11:22

Ten sektor to ich trasa przelotowa. Tez borykalem sie z tym problemem. Zmiana ustawien na przyjaciel raczej nie pomoze i ewentualnie zaszkodzi twym statkom. Na wszystkich profilach startowych (oprcz Gonera z tego co pamietam) Xenoni sa maksymalnie wrogo nastawieni i raczej nie da sie tego zmienic w sposob inny jak niszczac ich :)
Co mozesz zrobic... Wystawic swoja flote (silniejsza niz xenonska) do obrony tego sektora, tudziez zwinac swoj interes z tego sektora. Wymiana trapsortowcow bedzie nieoplacalna.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Kubak19777
Posts: 8
Joined: Fri, 1. Jun 12, 11:09

Post by Kubak19777 » Fri, 1. Jun 12, 11:30

Trochę dziwne ,bo przelatywałem im pod nosem i mieli mnie głęboko gdzieś
( Tylko wspomniany M6 ostrzelał mnie z wieżyczki )

Return to “Polskie / Polish X-Forum”