Problemy na forum - SECURITY....

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Sun, 3. Jun 07, 19:46

Jak 2 fora naraz ?

W sensie, dwa otwarte fora egosoftu? Na przykład polish forum i polish off topic ?

Ja zazwyczaj jak zaglądam na pocztę, to otwieram kilka(naście) okienek forum egosoftu. Każda nowa odpowiedź w jednym okienku i nie wylogowywuje mnie :P. Czasem się zdarza, że automat mnie w ogóle nie zaloguje, ale jak już dokonam tego ręcznie, to nie ma prawa mnie wywalić :)
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 3. Jun 07, 20:33

Opera ma stronę szybkiego wybierania. Na niej ma linki do obydwu for: X-owego, i offtopicznego. klikam na obydwa, i zaczynaja mi się w tym samym momencie ładować na dwóch różnych kartach, jednak to drugie, na które kliknołem, jest już wylogowane :/

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Sun, 3. Jun 07, 23:45

U mnie w FF wygląda to tak : Loguje się w odpowiednim miejscu (jakoś opcja automatycznego logowania średnio działa ) i już zaczynam otwierać nowe zakładki do odpowiednich tematów. Z niczego mnie nie wywala (chyba że upłynie sporo czasu od jakiejś aktywności) i mogę nawet pisać w paru okienkach naraz i wysyłać. Wszystko działa jak należy

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Mon, 4. Jun 07, 01:10

Problem dotyczy otwierania nowej sesji, a nie przedłużania starej. po zalogowaniu jest ok, ale gdy sesja jest usunięta, forum mam problemy z otwieraniem nowej sesji.

Return to “Polskie / Polish Off Topic”