Po Spotkaniu milośników Wszechświata X

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Dormio
Posts: 176
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by Dormio » Tue, 5. Oct 04, 09:20

Wszystko się właśnie o to rozbija, że NIE ma organizatora. Jak rozumiem spotkanie miało być "spontaniczne" a polski wydawca postanowił "mieć patronat"... Oczywiście na postanowieniu i chceniu ze strony wydawcy jak na razie się skończyło.

Może wróćmy jednak do spontanicznego spotkania ? W listopadzie zapowiada się "długi" weekend (jak znam życie zapewne nie dla wszystkich). Może 11-14 listopad ?

Dormio

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 5. Oct 04, 16:56

Cóż, osobą która udziela wyjaśnień w tym temacie jest Tomek Gerung - tomek@play.com.pl . Proponuję odezwać się do niego osobiście i pogadać jakie (czy) PLAY ma plany odnosnie spotkania.

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Wed, 6. Oct 04, 10:59

Dormio wrote:Moz?e 11-14 listopad?
Hmmm... 11 listopada sa moje imieniny :P

Dormio
Posts: 176
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by Dormio » Wed, 6. Oct 04, 11:09

Marcybiskup wrote:
Dormio wrote:Moz?e 11-14 listopad?
Hmmm... 11 listopada sa moje imieniny :P
Czyżbyś proponował u siebie w związku z tą okazją ;)

Dormio

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Wed, 6. Oct 04, 11:37

Zapraszam wszystkich na poklad Plaszczki :twisted: ...

User avatar
Jones Abrahams
Posts: 1376
Joined: Tue, 11. May 04, 17:52
x2

Post by Jones Abrahams » Wed, 6. Oct 04, 12:39

Marcybiskup wrote:Zapraszam wszystkich na poklad Plaszczki :twisted: ...
Płaszczki, powiadasz. Przylecę Luśnią LOBO, to mój Perseusz :twisted:
Pomagając borońskiej księżniczce wchodzisz w konflikt z PRAWEM!
ZUZANNO!!! Natychmiast wracaj do rodziców! Przestań wreszcie za mną chodzić!
GFU jest bronią niesportową!
Kiedyś pojadę do Dufftown...
Ja nawet nie wiem co to jest ICQ, ale też mam tam nr dresofonu...

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Wed, 6. Oct 04, 15:01

Jones Abrahams wrote:
Marcybiskup wrote:Zapraszam wszystkich na poklad Plaszczki :twisted: ...
P3aszczki, powiadasz. Przylecę Luśnią LOBO, to mój Perseusz :twisted:
Wiec na Twoja czesc zarzadze salwe z szesciu dzial... jonowych! :twisted:

User avatar
Jones Abrahams
Posts: 1376
Joined: Tue, 11. May 04, 17:52
x2

Post by Jones Abrahams » Wed, 6. Oct 04, 19:21

Hej, to Twoje święto, nie moje! Czemu chcesz fetowć mnie salwą? :wink:
Marcy, nie było Cię tyle czasu, że pomyślałem; jak nic argońska prokuratura przejęła się moim donosem i dopadli chłopaka, może spróbuję jakoś to odkręcić, co? :P

Pozdrawiam
Pomagając borońskiej księżniczce wchodzisz w konflikt z PRAWEM!
ZUZANNO!!! Natychmiast wracaj do rodziców! Przestań wreszcie za mną chodzić!
GFU jest bronią niesportową!
Kiedyś pojadę do Dufftown...
Ja nawet nie wiem co to jest ICQ, ale też mam tam nr dresofonu...

Indoctrine
Posts: 371
Joined: Sun, 28. Mar 04, 00:37
x3tc

Post by Indoctrine » Wed, 6. Oct 04, 19:23

11 listopad? Toż to także i moje imieniny :D

Ale Płaszczka choć bojowa, to na imprezę się nie nadaje, za mało przestrzeni. Taka Orka, z pustą ładownią( resztki krzemu można wywiać w kosmos :D) jest chyba bardziej praktyczna. I nagłośnienie lepsze...
:boron: W następnym wcieleniu będę Borońską Księżniczką :P :boron:
Porucznik ekspedycji karnej przeciwko Splitom.

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Wed, 6. Oct 04, 19:41

Indocrine, cos mi zdaje, ze 11 listopada szykuje sie swieto narodowe... Boronow! ;)

Tanadiel
Posts: 6
Joined: Thu, 30. Sep 04, 16:33
x2

Post by Tanadiel » Tue, 2. Nov 04, 18:49

Mam nadzieje że coś się z tym tematem ruszy bo 11 się zbliża :!: Może w końcu ktoś napisze coś konkretnego :?:

creep78
Posts: 10
Joined: Sat, 3. Jul 04, 12:04
x2

Post by creep78 » Tue, 2. Nov 04, 22:36

Marcybiskup wrote:
Jones Abrahams wrote:P3aszczki, powiadasz. Przylecę Luśnią LOBO, to mój Perseusz :twisted:
Wiec na Twoja czesc zarzadze salwe z szesciu dzial... jonowych! :twisted:
Podejrzewam, że Perseusz na salwę odpowiedziałby radosną meksykańską falą... uderzeniową beta :twisted:

User avatar
radas
Posts: 4
Joined: Sat, 2. Oct 04, 23:43
x2

Post by radas » Thu, 4. Nov 04, 11:28

ja to na ta wasza imprezke to se przylece jakims M1 bo ktos bedzie musial pilnowac zeby te Wasze salwy i "fale" nie przerodzily sie zupelnie przypadkowo w najwiekszy jak do tej pory konflikt w X uniwersum. (wierzcie mi, znam takie sprawy z autopsji; pamientam tylko, ze strasznie ze 3 dni bolalo :lol: :lol: , a mialo byc tak pieknie :) :) )

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Mon, 8. Nov 04, 11:21

Witam!
Jestem przedstawicielem firmy Play. Poniewaz chcemy zorganizowac w Warszawie spotkanie milosnikow gry X2 postanowilem wrzucic na forum taki oto topic. Chcialbym abyscie tu zaproponowali jakis dogodny dla Was termin, jakies sugestie , itd.
Oczywiscie patronat nad cala impreza obejmuje Play, a co sie z tym wiaze pokrywa wszystkie koszty organizacyjne (oczywiscie poza noclegiem dla zamiejscowych (( itp)
Poniewaz rozpoczely sie wakacje chyba najlepszym pomyslem byloby zorganizowanie takiego spotkania po ich zakonczeniu. Ale tak jak pisze pozostawiam ten temat do dyskusji. prosze rowniez o wysylanie swoich sugestii bezposrednio do mnie pod adres tomek@play.com.pl
pozdrawiam
Tomasz Gerung
Czy ustalono już termin? Trzeba by wysłać mailem propozycję do tego pana, tak jak prosił. Nie wiem tylko, czy jesień i zima to odpowiednie pory roku na organizowanie czegoś takiego...
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 12. Dec 04, 01:09

Stalovy wrote:Czy ustalono już termin? Trzeba by wysłać mailem propozycję do tego pana, tak jak prosił. Nie wiem tylko, czy jesień i zima to odpowiednie pory roku na organizowanie czegoś takiego...
Pora dobra jak każda inna, ważne żeby się coś w temacie ruszyło :wink: Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł niech wyśle mailem do TG.
Poza wszystkim pomysł Psilona, żeby powiązać spotkanie z premierą The Return, jest bardzo ciekawy. Nie wiadomo tylko kiedy to będzie. Dodatek jest dopiero na etapie bardzo wczesnej wersji alfa, więc biorąc pod uwagę czas potrzebny na dokończenie i (dobre) zlokalizowanie - wydanie wersji europejskich może się przeciągnąć nawet do drugiej połowy 2005 r. W takiej sytuacji ewentualne spotkanie powinno jednak odbyć się bez powiązania z premierą dodatku.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 9. Feb 05, 22:13

No tak, wygląda na to, że w kwestii spotkania jednak na wsparcie czy organizację ze strony PLAYa nie będziemy mogli liczyć. Z tego co wyczytałem nie mają ani pomysłu ani środków na ten cel (czemu mnie to nie dziwi? :P )
W sumie szkoda, pozostają kameralne spotkania w gronie poznanych przy X2 przyjaciół :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Thu, 10. Feb 05, 09:10

No to warto by było zrobić takie małe kameralne spotkanie... np ludzi z Wawy i okolic na początek... Chyba kilka osób by sie zebrało. No chyba że nie bedzie chętnych...
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

nairamkai
Posts: 66
Joined: Thu, 19. Feb 04, 17:36
x4

Post by nairamkai » Thu, 10. Feb 05, 11:06

tak dalej pojdzie, to spotkamy sie na pokladzie jakiejs stacji... po pojawieniu sie X Online Universe ;)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 18. Feb 05, 15:46

Pavlo wrote: ...Chyba kilka osób by sie zebrało. No chyba że nie bedzie chętnych...
Sieciówka w kafejce w gronie znajomych? Jestem za 8)
Na ostatnim spotkaniu z L. i M. wyżerka i napitek były, ale nie pograliśmy, a szkoda :wink:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Fri, 18. Feb 05, 15:58

Sau, dawajcie cynk na takie spotkania, może uda się zebrać większą grupę pilotów, a wtedy... ;)
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Return to “Polskie / Polish Off Topic”